Gwiazdy

Kayah oraz Maria Sadowska proszą fanów o miłosne zdjęcia. "Zainspirowaliście nas"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Kayah oraz Maria Sadowska stworzyły duet, który wzrusza do łez wykonaniem utworu "Kocham Cię". Teraz wokalistki postanowiły pójść o krok dalej i zaproponowały fanom wyjątkową akcję #ObiecujęCięKochaćBo, która ma otworzyć ich na zwierzenia. Te być może staną się motywem kolejnej piosenki.

Kayah i Maria Sadowska połączyły ostatnio siły w bardzo nastrojowym utworze. Fani są zauroczeni ich najnowszym muzycznym dziełem pt. "Kocham Cię". Nie każdy wiedział, że za piosenką kryje się poruszająca historia. Została ona napisana przez Marię dla jej męża jako przysięga małżeńska. Po raz pierwszy piosenkarka wykonała utwór na swoim ślubie. A teraz wzruszeń ciąg dalszy...

Kayah i Maria Sadowska z miłosną akcją dla fanów

Ciągle w mediach niesie się echo po premierze utworu "Kocham Cię". Wokalistki postanowiły pójść o krok dalej i zaproponowały fanom wyjątkową akcję #ObiecujęCięKochaćBo..., która ma otworzyć ich na zwierzenia.

#ObiecujęCięKochaćBo... No właśnie. Napiszecie nam? Kochani, bardzo nas wzrusza jak emocjonalnie zareagowaliście na nasz duet #kochamcię. I sami zainspirowaliście nas by stworzyć ten hashtag

- zaczęła swój wpis Kayah.

Wrzućcie u siebie Wasze super miłosne zdjęcie, oznaczcie #obiecujęciękochaćbo i uzupełnijcie. Będziemy to wszystko z Marią czytać

- dodała.

Dodatkowo autorka hitu "Prawy do lewego" oznajmiła, że Maria Sadowska nie wyklucza napisania nowego utworu na podstawie inspiracji przesłanych przez fanów.

Maria Sadowska - kto jest jej mężęm?

Adrian Łabanowski, czyli mąż wokalistki z zawodu jest fizjoterapeutą. Jednak to jego nie jedyne zajęcie. Dodatkowo w życiu spełnia się jako lider alternatywnego zespołu reggae o nazwie No Logo. Mężczyzna śpiewa, tworzy teksty piosenek i gra na gitarze.

Zakochani w 2011 r. wzięli ślub kościelny, a w 2017 r. odnowili przysięgę, pobierając sięw kościele. Doczekali się dwójki dzieci - siedmioletniej dzisiaj Lilii i pięcioletniego Iwo.

Kayah - kto jest jej partnerem?

Kayah nie zwykła zwierzać się ze swojego życia prywatnego. Rok temu udzieliła jednak wywiadu dla "Wysokich obcasów", gdzie zdradziła co nieco.

Teraz mam cudownego partnera, związek pełen szacunku. Ale dojrzewa się do pewnej relacji. Mimo wszystko wychodzę z założenia, że wszystko dzieje się po coś. Złe relacje ustępują miejsca tym lepszym

- wyznała piosenkarka.

Z tego, co wiadomo, wybrankiem Kayah jest ponoć przystojny finansista, który mimo związku z gwiazdą, stara się trzymać z dala od mediów.

Kayah i Rinke Rooyens

Pierwszym mężem Kayah był Rinke Rooyens. Para poznała się w 1998 r. podczas pracy przy programie "To było grane". 5 sierpnia tego samego roku pobrali się, a już w grudniu na świecie pojawił się ich syn Roch. W 2002 r. ogłosili, że są w separacji. W 2010 r. natomiast zdecydowali się na rozwód.

W latach 2005-2009 Kayah związała się z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Później spotykała się z senegalskim muzykiem Pako Sarr.

Kayah i Mery Spolsky nagrały wspólnie piosenkę. Co jeszcze, oprócz muzyki, łączy wokalistki?

"Płacz nad młodością, co odchodzi". Kayah i Karolina Cicha o współpracy, kobiecych duetach i powrocie na scenę

Na scenie DDTVN: Kayah - "Po co"

Zobacz wideo: Maria Sadowska po sześciu latach wydała nową płytę, pt. "Początek nocy": Jest w połowie o miłości, a w połowie o takim poszukiwaniu energii w sobie

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości