Gwiazdy

75-letnia Dolly Parton odtworzyła dla męża słynną okładkę Playboya. "Po 57 latach wciąż myśli, że jestem gorącą laską"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dolly Parton
x-news

Dolly Parton postanowiła uczcić urodziny męża wyjątkowym prezentem. Gwiazda odtworzyła kultową okładkę Playboya, na której wystąpiła w słynnym stroju króliczka. Choć magazynu na rynku już nie ma, wokalistka jak zawsze wygląda świetnie.

Dolly Parton w stroju króliczka

Dolly Parton ogłosiła światu, że z okazji 79. urodzin swojego męża wystąpi w identycznej stylizacji jak ta, w której pojawiła się w 1978 roku na okładce najsłynniejszego pisma dla panów. Jak powiedziała, tak zrobiła. Na opublikowanym w sieci nagraniu można zobaczyć wokalistkę z króliczymi uszami, w czarnym gorsecie, z rękawiczkami i różową muszką.

- Prawdopodobnie zastanawiacie się, dlaczego jestem tak ubrana. Cóż, to na urodziny mojego męża - wyjaśniła fanom gwiazda. - Kiedyś powiedziałam, że będę pozować w magazynie Playboy, gdy będę miała 75 lat. No to mam 75 lat, nie ma już magazynu, ale mój mąż zawsze uwielbiał oryginalną okładkę Playboya - napisała.

Piosenkarka zaznaczyła również, że po 55 latach małżeństwa (para pobrała się w 1966 roku) i dwóch latach narzeczeństwa, wciąż jest atrakcyjna dla męża.

- Próbowałam wymyślić, co mogłabym zrobić, aby go uszczęśliwić – kontynuowała Dolly Parton. - Po 57 latach wciąż myśli, że jestem gorącą laską i nie będę próbowała mu tego wyperswadować - dodała.

Film kończy się ujęciem wokalistki, wręczającej oryginalne wydanie Playboya oprawionego w ramkę wraz z nową wersją kultowej okładki. Zdjęcia dzielą 43 lata. Dolly wzięła udział w rozbieranej sesji jako 32-latka.

- Myślicie, że Playboy zapłaci za tę sesję? - żartowała. - Bo ja tak uważam - stwierdziła wyraźnie zadowolona z efektu.

Mąż Dolly Parton

Mężem gwiazdy jest Carl Dean. Choć dbanie o prywatność nie jest rzadkością wśród gwiazd, to ukochany Dolly Parton jest mistrzem w ukrywaniu się przed kamerami. Fotografom udało się go spotkać po raz ostatni w 2020 roku i były to jego pierwsze zdjęcia od 40 lat. Występ żony publicznie oglądał tylko raz - w programie Ellen DeGeneres w 2011 roku.

Para mieszka w olbrzymiej posiadłości w Brentwood w stanie Tennessee, prowadząc dwa osobne domy. W 2016 roku, w 50. rocznicę ślubu, wokalistka i jej mąż odnowili przysięgę małżeńską.

Zobacz wideo: Keith Urban – rodzinne życie gwiazdy country

Zobacz także:

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski odpoczywają z dziećmi w Czarnogórze. Fanka: "Kto wam zrobił zdjęcie?"

Książę Harry napisał książkę o życiu w rodzinie królewskiej i Megxicie. "Przez lata nosiłem wiele nakryć głowy"

Ewa Chodakowska o życiu w ciągłym biegu. "Dla mnie pandemia była wybawieniem"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości