Playboy

  Playboy

  Choć "Playboy" w Polsce nie jest już wydawany, na świecie magazyn ma się jeszcze całkiem dobrze i cieszy się ogromną popularnością. Kobiety zdobiące okładki pisma stają się gwiazdami, a panowie kolekcjonują poszczególne wydania. Niektóre z nich przechodziły do historii. Teraz do tego grona dołączył najnowszy numer "Playboy Mexico". Po raz pierwszy bowiem magazyn pokazał na okładce kobietę trans.

  Joanna Koroniewska od lat zachwyca zgrabną sylwetką, choć sama mówi: "Nie uważam, że moja figura jest jakaś wyjątkowa". Jednak nie da się ukryć - jest szczupła oraz wysportowana, a swoje wdzięki często prezentuje w mediach społecznościowych. Teraz okazuje się, że miała propozycje pokazania tego szerszej grupie odbiorców... Dlaczego nie zgodziła się na sesję w "Playboyu"?

  Joanna Przetakiewicz lubi zaskakiwać. Tym razem zaskoczyła wszystkich udziałem w rozbieranej sesji dla "Playboya". Dlaczego zdecydowała się rozebrać w magazynie dla panów? Czy jest coś, czego nie wypada robić dojrzałej kobiecie? Po co Joannie Przetakiewicz, właścicielce znanej modowej marki, udział w programie "Azja Express" i naga sesja w "Playboyu"? Zobaczcie, co Joanna Przetakiewicz powiedziała dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu.

  "Jestem otwarta na wszelkie niespodzianki, które mi los przyniesie" - powiedziała Edyta Herbuś w rozmowie z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Mateuszem Hładkim. Gwiazda, po powrocie z Hondurasu, wpadła w ferwor pracy: występuje w teatrze Inka, za chwilę zacznie zdjęcia do najnowszej produkcji Marka Koterskiego, miała sesję w Playboy'u i wróciła do tańca. Czy jest szczęśliwa? A co z miłością? Czy jej serce jest gotowe na otwarcie się przed kimś nowym?

  Sandra Kubicka to polska modelka, która w Stanach Zjednoczonych odnosi coraz większe sukcesy. Ostatnio została zaproszona do sesji dla Playboya. W jakich okolicznościach doszło do tej współpracy? Czy dostała zaproszenie do willi Hugh Hefnera? Jak dba o siebie? Jakie ma marzenia zawodowe? O swojej pracy za oceanem modelka powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Pierwszy numer Playboya ukazał się w 1953 roku. Wywołał sensację, ponieważ - oprócz wywiadów - zawierał zmysłowe, nagie zdjęcia kobiet, w tym Marilyn Monroe. W takiej formie ukazywał się przez 62 lata. Ostatnio jednak gruchnęła wieść, że magazyn zamierza zrezygnować w publikacji rozbieranych sesji. Co na to nasi goście: dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, dziennikarz TVN Turbo Patryk Mikiciuk i dziennikarz radia ZET Damian Michałowski? Czy nagie kobiety znikną z polskiego wydania Playboya? Które z gwiazd wybiły się dzięki sesjom w Playboyu? Czy wśród polskich gwiazd i celebrytek były takie, które odmówiły magazynowi?

  Natasza Urbańska ostatnio zdecydowała się na pokazanie swoich zdjęć w Playboy'u. Dlaczego? Jak wspomina sesję zdjęciową? Jakie warunki postawiła wydawcy czasopisma? Jakie ma plany zawodowe? Z artystką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Na czacie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś, jedną z bohaterek "Żon Hollywood", Izabellę St. James. Jak wspomina swój udział w programie? Co skłoniło ją do przyjazdu do Polski i czy wyda swoją książkę w kraju? Zobaczcie też o czym nasi widzowie rozmawiali z Izabellą.

  Matteo Marzotto - milioner, przedsiębiorca, sportowiec i playboy. Spadkobierca znanej we Włoszech rodziny z branży mody. Dziennikarkę Dzień Dobry TVN Urszulę Chincz zaprosił do jednego ze swoich czterech domów. Co dla niego jest najważniejsze? Czy udaje mu się iść na randkę w tajemnicy przed prasą plotkarską? Za co lubi Polskę? Dlaczego wygląd jest dla niego ważny? Nie uwierzycie, ile garniturów Matteo ma w swojej garderobie.

  Ewa Halina Rich, Kasia Wołejnio, Iza St. James są bohaterkami nowego programu "Żony Hollywood". Przyjechały do Stanów Zjednoczonych w pogoni za swoimi marzeniami. Kim są? Gdzie się urodziły? Co robiły po przylocie do USA? Co osiągnęły w życiu? Program można oglądać w każdy poniedziałek o 22.30.

  Kolorowa prasa donosiła ostatnio, że związek Mai Sablewskiej przechodzi kryzys. Czy to prawda? Jaką odmianę jogi ćwiczy Maja? Czy wystąpi w sesji dla Playboya? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ostatnio głośno było o zdjęciach Moniki Pietrasińskiej dla Playboya, ponieważ modelka zapowiedziała, że jest to jej ostatnia "rozbierana" sesja, a dochód z niej zostanie przekazany na cele charytatywne. O zaangażowaniu Moniki Pietrasińskiej w akcje związane z profilaktyką raka szyjki macicy rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Monika Pietrasińska po raz kolejny zdecydowała się na sesję w Playboyu. Sesja jest inspirowana filmem "50 twarzy Grey'a". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zdradziła, czy to naprawdę będzie ostatnia sesja Moniki w magazynie dla mężczyzn i na jakie charytatywne cele Monika przeznaczy dochód z sesji.

  Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer spotkał się z aktorką i modelką ekscentrycznego rockmana i lidera Aerosmith. Opowiedziała o skomplikowanej historii swojego dzieciństwa, o przybranym ojcu i mamie - modelce Playboya.

  Pochodzi z Płocka, ma 20 lat, jako modelka, pracowała dla największych designerów, w grudniu pojawiła się także w amerykańskim Playboyu, jako jedna z najmłodszych playmate w historii! Zobaczcie jak wygląda amerykański sen Amandy Streich.

  Czy Marina wystąpi w Playboyu? Czy Doda wyemigruje do USA? Jak śpiewa Barack Obama? O tym wszystkim oraz o tym, kto wygląda bardziej sexy w bieliźnie niż "goła baba" opowiedziała nam Agnieszka Jastrzębska!

  Na torze wyścigowym mknie z szybkością 200 km na godzinę. Jednak to nie Michael Schumacher, ale Inessa Tushkanova, 25 - letnia piękność z Ukrainy. Swoimi wdziękami, podobnie jak zdolnościami rajdowymi, postanowiła się podzielić z całym światem.