Gwiazdy

Dawid Kwiatkowski zaprosił swoich fanów do udziału w teledysku. Odwiedziliśmy go z kamerą

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Nastazja Bloch
Dawid Kwiatkowski - plan teledysku
Dawid Kwiatkowski - plan teledysku
wideo 2/2

Tuż przed walentynkami Dawid Kwiatkowski przygotował dla swoich fanów niespodziankę. 11 lutego w sieci ukazał się teledysk do piosenki "Idziesz ze mną". Wybraliśmy się na plan klipu, by porozmawiać o muzyce, miłości, która nie ma granic i nadchodzącym święcie zakochanych. Z kim artysta planuje je spędzić?

Dawid Kwiatkowski-pandemia, nowa płyta i odmieniony wizerunek

Dawid Kwiatkowski pod koniec zeszłego roku wydał płytę zatytułowaną… najprościej, ale jednocześnie najbardziej autentycznie – Dawid Kwiatkowski. Artysta, który w czasie pandemii tworzył nowe utwory, do fanów powrócił w nieco innej, bardziej dojrzałej odsłonie. Co chciał przekazać w swojej twórczości?

W tym czasie kiedy byliśmy wszyscy w domach, dużo się działo w moim sercu. Skoro nie działo się na zewnątrz, moje serce nie dostawało takich bodźców i mój umysł nie skupiał się na niczym innym tylko na domu. Miałem dużo czasu na przemyślenia. Nie powiem, że jestem wdzięczny za ten czas, bo znam powagę sytuacji, ale skorzystałem z tego - powiedział Dawid.

Wraz z nowym albumem nadszedł czas na trasę koncertową. Już niebawem Dawid wyruszy w Polskę, by znów stanąć na scenie i poczuć energię fanów, bawiących się w rytm jego piosenek. Pierwsza stacja – Kraków.

- Zaczynamy 18 lutego w Krakowie, nie wierzę, że to się udaje zrobić, więc bardzo się cieszę, że świat mi na to pozwala. Na ten moment jestem podekscytowany, ciekawy i zestresowany - dodał.

Dawid Kwiatkowski – o walentynkowym teledysku i miłości

Przed walentynkami w sieci ukazał się nowy teledysk Dawida do piosenki "Idziesz ze mną". Artysta nie bez powodu wybrał właśnie ten czas. Zarówno utwór, jak i klip opowiadają o sile miłości, która nie ma podziałów. Może być różna, ale zawsze dla nas wyjątkowa. My zagościliśmy z kamerami na planie, by przyjrzeć się, jak wygląda proces twórczy. Jaką wizję miał Dawid?

Wymyśliłem kilkadziesiąt telewizorów, gdzie będzie wyświetlana miłość wszelaka. To też jest taki teledysk, który zrobię ze swoimi fanami, co jest dla mnie niesamowite. Poprosiliśmy ich, żeby wysyłali nam nagrania, na których widać miłość do kogokolwiek. Dojrzałą lub niedojrzała. Mamy mnóstwo barw i odcieni tej miłości - wyjaśnił.

W klipie zobaczyć można także znanych i lubianych. Wystąpili m.in. Joanna Koroniewska z Maciejem Dowborem, Julia Sobczyńska z partnerką Judytą, Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens czy para znana w mediach społecznościowych jako Life On Wheelz. - Na pierwszym miejscu będą jednak fani, chciałbym, żeby to był nasz teledysk, który kipi od miłości - dodał. Czy to znaczy, że uczucie pojawiło się też w sercu Dawida?

Jest taka moda na indywidualizm i na to, że wszystko zrobię sam. Musimy sobie dawać radę, ale po co iść przez życie samemu, jeśli życie daje nam drugą osobę. Jeśli ktoś przeczyta tekst piosenki, to dowie się, co ja w tym momencie czuję i jaki mam status matrymonialny

Wokalista zdradził także, jakie ma plany na nadchodzące walentynki. – Jestem w tym momencie na moich warsztatach muzycznych na obozach i mam dużo pracy, ale będę na pewno celebrował to święto – wyjaśnił.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości