Gwiazdy

Męska przyjaźń w show biznesie. Które gwiazdy łączy wyjątkowa więź?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Sandra Hajduk - Popińska
Co słychać w świecie gwiazd?
Co słychać w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Roger Federer to jeden z najwybitniejszych tenisistów na świecie. Sportowiec właśnie zakończył karierę. W ostatnim meczu na korcie połączył siły ze swoim przyjacielem - innym wybitnym zawodnikiem - Rafaelem Nadalem. Które inne osoby z pierwszych stron gazet połączyła męska przyjaźń?

Roger Federer i Rafael Nadal - męska przyjaźń

24 września Roger Federer zakończył karierę sportową i ostatni raz pojawił się na korcie. Tenisista miał okazję zagrać ze swoim najlepszym przyjacielem i rywalem - Rafaelem Nadalem. - Niestety przegrali, ale nie to ma znaczenie. Oni wygrali coś dużo, dużo więcej. Wygrali przyjaźń, przyjaźń na całe życie - podkreśliła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk - Popińska.

Co ciekawe, ich bliska relacja nie zrodziła się z dnia na dzień. - To jest przyjaźń, która była budowana też na konfliktach. Nie jest tak, że zawsze było tak cukierkowo, zarówno Federer, jak i Nadal miewali swoje gorsze dni. W jednym z wywiadów Rafael Nadal tak pięknie mówi o ich relacji: "Mamy fantastyczną relację. Nasza rywalizacja to w moim przekonaniu tylko rywalizacja w oczach ludzi. Dla mnie jest to sprawa szczególna, gdy gramy przeciw sobie. Kiedy wychodzimy na kort, czujemy, że to coś wyjątkowego" - mówiła nasza reporterka.

Męska przyjaźń w show biznesie. Kto się z kim przyjaźni?

Warto dodać, że tak bliska relacja połączyła też niektóre gwiazdy. Przyjaźnią się m.in. Jakub Wesołowski i Olivier Janiak. - Poznali się na planie serialu "Na Wspólnej", gdzie Kuba gra serialowego Igora, a Olivier przyjechał zrobić tam relację i tak - można powiedzieć - zakochali się w sobie w pewnym sensie - powiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Przyjaciółmi są także Leonardo DiCaprio i Tobey Maguire. - Leo, wiemy, jaką ma opinię, że zmienia kobiety jak rękawiczki. Podobno, kiedy Tobey Maguire rozwodził się, że swoją żoną, Leo pośpieszył mu z pomocą i powiedział: "Słuchaj stary, zabieram cię na imprezę" - opowiadała nasza reporterka. Następnego dnia w mediach pojawiły się zdjęcia odtwórcy "Spider-Mana" w towarzystwie młodej kobiety.

Kogo jeszcze w show biznesie połączyła przyjaźń? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Sandra Hajduk - Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości