Gwiazdy

Cezary Pazura pokazał zdjęcie zza kulis "Tajemnicy zawodowej" ze znanym aktorem. Panowie już kiedyś grali razem

Gwiazdy

Aktualizacja:
Cezary Pazura

Zbliża się premiera serialu "Tajemnica zawodowa". Cezary Pazura pochwalił się zdjęciem zza kulis produkcji, a przy okazji zdradził, że na ekranie zobaczymy też jego znajomego sprzed lat.

Cezary Pazura wspomina pracę z Andrzejem Niemirskim

Już w tym roku na antenie TVN zadebiutuje nowy serial "Tajemnica zawodowa". W rolach głównych zobaczymy między innymi Magdalenę Różczkę, Piotra Stramowskiego i Tamarę Arciuch. W serialu występują też Cezary Pazura i Andrzej Niemirski. Panowie już wcześniej współpracowali ze sobą przy innym projekcie.

- Z komisarzem Kotem - wtedy i dziś. Ładni bezpowrotnie - czytamy we wpisie Cezarego Pazury na Instagramie.

Internauci dobrze pamiętają dawne serialowe wcielenia Cezarego Pazury i Andrzeja Niemirskiego. W komentarzach pod postem aktora nie brakuje nostalgicznych komentarzy.

- Mój ulubiony serial dzieciństwa - czytamy.

"Tajemnica zawodowa" - co wiemy o nowym serialu TVN?

Nowy serial TVN łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi. 40-letnia Julia, grana przez Magdalenę Różczkę, po skończonych studiach prawniczych wróciła w rodzinne strony i związała się z miejscowym lekarzem, Andrzejem Żurawskim – w tej roli Cezary Pazura. Po latach okazuje się, że jej ukochany skrywa tajemnicę, która zaburzy jej dotychczasowe życie.

W świetle życiowych zmian główna bohaterka wraca do pracy jako adwokat, żeby walczyć o dobre imię męża. Przy okazji podejmuje się spraw związanych z prawem medycznym. Dzięki nowym obowiązkom odkrywa w sobie zapomniany ogień i pasję.

Byliśmy na planie "Tajemnicy zawodowej"

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości