Gwiazdy

Julia Kamińska przygotowała niespodziankę z okazji ostatniego odcinka "BrzydUli 2". "Teraz wakacje, odpoczynek"

Gwiazdy

BrzydUla 2

Widzowie TVN7 obejrzeli ostatni przed wakacjami odcinek serialu "BrzydUla 2". Z tej okazji, Julia Kamińska przygotowała dla fanów niespodziankę. Co teraz zamierza? Czy będą kolejne odcinki "BrzydUli"?

Julia Kamińska i koniec "BrzydUli 2"

W dniu emisji ostatniego odcinka "BrzydUli 2" Julia Kamińska opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym poinformowała, że przygotowała dla fanów serialu niespodziankę. - Z tej okazji w story znajdziecie niepublikowane (w większości) zdjęcia i filmy z planu. Teraz wakacje, odpoczynek, pisanie a w czerwcu powrót na plan – napisała serialowa Ula.

"BrzydUla" powróci na ekrany telewizorów po wakacjach, a Julia Kamińska – tak, jak zapowiedziała - pokazała na Instagramie kilka zabawnych zdjęć i filmików z planu. - Co chcielibyście zobaczyć w kolejnym sezonie? – zapytała przy okazji.

Fani szybko przekazali Kamińskiej listę swoich "życzeń" dotyczących nowych odcinków "BrzydUli 2".

  • Więcej Violetty i Seby.
  • Więcej miłosnych, romantycznych chwil - czy to Marek z Ulą, czy Viola z Sebą, a może jakaś nowa para się nam pokaże?
  • Dużo miłości Dobrzaczkow i powrotu do ich miejsc. U reszty też niech miłość kwitnie, szczególnie u Violetty i Sebulka.
  • Zgodę między Ulą i Markiem!

- czytamy w komentarzach.

"BrzydUla 2" odcinek 153. Co się wydarzyło?

W ostatnim przed wakacjami odcinku serialu "BrzydUla 2" Violetta (Małgorzata Socha) spędziła noc u Uli (Julia Kamińska) i obie wspierały się po rozstaniach z ukochanymi. To jeden z najtrudniejszych dni dla Uli i Marka (Filip Bobek) – kolejna, jedenasta już, rocznica ich ślubu. Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) tradycyjnie przygotowali dla rodziców prezenty.

Tymczasem, Violetta podejrzała, jak Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai) i pan Hu (Hai Bui Ngoc) spotkali się z Aleksem (Mariusz Zaniewski) i razem spiskują!

W domu Dobrzańskich pojawił się Marek z kwiatami. Zaskoczona i pogubiona Ula wybiegła, a Marek podążył za nią. Dotarli do miejsca, które do tej pory przywoływało szczęśliwe chwile. Niestety, nie tym razem. Emocje wzięły górę, padło wiele bolesnych słów… Jednak potem małżonkowie rzucili się sobie w ramiona i po raz pierwszy od dawna doszło między nimi do pocałunku. Czy to zwiastun pojednania? Tego dowiemy się po wakacjach.

Zobacz wideo: BrzydUla 2 | Odcinki 149-153 | Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości