Gwiazdy

Artur Chamski dołączył do obsady "BrzydUli 2". Wiemy, kogo zagra i kiedy pojawi się na ekranie

Artur Chamski

TVN

Gwiazdy

Artur Chamski dołączył do obsady "BrzydUli 2". Wiemy, kogo zagra i kiedy pojawi się na ekranie

Artur Chamski

TVN

Już wkrótce na ekranie telewizora zobaczymy nową postać w "BrzydUli 2". Do obsady serialu dołączył Artur Chamski, który wcieli się w Alana. Kiedy możemy spodziewać się jego debiutu wśród pozostałych bohaterów?

"BrzydUla 2". Artur Chamski jako Alan

Firma Febo&Dobrzański wciąż ma problemy. Po tym, jak barwny duet projektantów MiroSławo (Rafał Mohr i Piotr Rogucki) odprawi z kwitkiem Jaśka i Wojtka ze względu na pokrewność Bażanta ze znienawidzonym Pshemko (Jacek Braciak), w F&D rozpocznie się rozpaczliwe poszukiwanie asystenta. 

Wtedy pojawi się Alan (Artur Chamski). Po raz pierwszy zobaczymy go w 148. odcinku "BrzydUli 2" (emisja w piątek, 14 maja). Cichy, skromny, nieśmiały, ale i dość mocno roztargniony chłopak sporo namiesza w F&D. Zwłaszcza, gdy przekona się, że urok to klucz do sukcesu. Podobnie jak jego duże niebieskie oczy, które potrafią hipnotyzować.

Artur Chamski – kariera

Urodzony 22 kwietnia 1979 roku Artur Chamski, w 2004 roku ukończył studia na Wydziale Lalkarskim filii PWST we Wrocławiu. Wcześniej, bo w 2001 roku związał się z teatrem Studio Buffo. Grał m.in. w musicalach "Metro" i "Romeo i Julia".

Pojawiał się m.in. w serialach "Kryminalni", "Twarzą w twarz" i "Na Wspólnej". Artur Chamski jest także wokalistą. Na swoim koncie ma dwa albumy: "Ulicami miast" (2001, z zespołem Flame) oraz "Jak oni śpiewają" (2007).

Zobacz wideo: "BrzydUla 2" - zwiastun

TVN7/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
47
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
01.05.2021
Rozczarowana
Swietnie, kolejna postać i kolejny wątek, który zniknie tak samo szybko jak się pojawi i to tylko po to, żeby praktycznie nie wnieść nic do fabuły. Po 140 odcinkach stało się to rutyną 🙄