Gwiazdy

Bracia Collins o trudnej przeszłości w programie Kuby Wojewódzkiego. "Skończylibyśmy w więzieniu"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bracia Collins/ Jan Błachowicz

Jak stwierdził Kuba Wojewódzki, ich historia może być instrukcją dla wszystkich, którzy nie radzą sobie z życiem. Grzegorz i Rafał Collins w najnowszym odcinku programu opowiedzieli o demonach przeszłości, zmianie perspektyw i polskim showbiznesie.

Kuba Wojewódzki – nowe odcinki

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa "Kuba Wojewódzki" wraca na antenę. Od 1 września w każdy wtorek o 22:30 możemy oglądać nowe odcinki programu. Ciekawi goście, intrygujące rozmowy i cięte riposty to stałe elementy show. Do trzeciego wrześniowego odcinka dziennikarz zaprosił Braci Collins i Jana Błachowicza.

Bracia Collins o trudnej przeszłości

Bracia Collins, czyli Grzegorz i Rafał pochodzą z rodziny, w której nie działo się najlepiej. Kiedy ich bliscy sięgnęli finansowego dna, oni zeszli na złą drogę, zaczęli kraść. Na szczęście jedna z krewnych wyciągnęła do nich pomocną dłoń. Grzegorz tłumaczy, że bardzo wiele zawdzięcza cioci, która zabrała ich ze sobą do Anglii. Gdyby nie ona, nie wiadomo jak potoczyłyby się ich losy.

Skończylibyśmy w więzieniu

- mówi.

Marzyli o lepszym życiu, jednak początki w Wielkiej Brytanii nie były proste. Przeszli wiele trudnych chwil, dlatego nie oceniają innych. Wiedzą, jak wiele osób zmaga się z problemami.

Więzienia i poprawczaki w Polsce są wypełnione ludźmi, którzy nie chcieliby robić tego, przez co są w miejscu, w którym są

- dodaje Rafał

W 2009 roku bracia założyli firmę motoryzacyjną. Byli ambitni. Chcieli świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla dobrze prosperujących klientów i celebrytów. Ich pomysł nie był łatwy do realizowania, biorąc pod uwagę fakt, że mieli 19 i 22 lata. Po pewnym czasie ich plan zaczął jednak działać.

Bracia Collins - zmiana życia

W 2013 roku złożyli kanał w serwisie YouTube, na którym pokazywali, jak odmieniają auta. Ich internetowy format "Fast Furious and Funny" zyskał ogromną popularność na Wyspach. W kolejnych latach bracia Collins otworzyli oddział firmy w Katarze, a chwilę później rozpoczęli nagrywanie programu "Odjazdowe Bryki Braci Collins" w TVN Turbo. Dlaczego zdecydowali się wyjechać z Wielkiej Brytanii?

Zaczerpnęliśmy angielskiej telewizji. Stwierdziliśmy, że chcemy wkroczyć do Polski

- tłumaczy Grzegorz.

I tak wkroczyli do polskiego show-biznesu. Bracia wzięli udział w programie "Ameryka Express", w którym zajęli 2. miejsce. Teraz wracają z nowym programem "Bracia Collins biorą się do roboty", który możecie oglądać w serwisie player. Nie tak dawno ukazała się także książka "nie(Odjazdowe) życie braci Collins", w której opisują całą swoją historię. Kuba Wojewódzki przyznał, że lektura szczerze go wzruszyła.

Dostaniecie instrukcje, jak sobie z tym wszystkim poradzić

- powiedział dziennikarz.

W książce bracia Collins zawarli także różne historie dotyczące funkcjonowania polskiego show-biznesu. Jak się okazało, pewien znany mężczyzna chciał im sprzedać numer telefonu do Kuby Wojewódzkiego za 10 tysięcy złotych. Kto to był? Przekonacie się, oglądając cały odcinek programu.

Kolejnym gościem Kuby Wojewódzkiego był Jan Błachowicz - mistrz KSW, zawodnik MMA. Jak sportowiec przygotowuje się do walki? Czy jest zadowolony z zarobków i czy potrafi płakać? Zobacz, co Jan Błachowicz powiedział Kubie Wojewódzkiemu.

Zobacz też:

Co będziemy oglądać jesienią w telewizji? Poznaj hity TVN Discovery

Tej jesieni płeć piękna przejmuje kontrolę. Nowy serial "Królewsko Kobiet" już niebawem na antenie TVN

"Sama to ogarniesz". Domowy organizer - jak zrobić go ze starych rzeczy?

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości