Gwiazdy

Grubson i Małgorzata Kożuchowska gośćmi Kuby Wojewódzkiego

Gwiazdy

Grubson i Małgorzata Kożuchowska gośćmi Kuby Wojewódzkiego

Małgorzata Kożuchowska i Grubson u Kuby Wojewódzkiego! Aktorka opowiedziała w programie o swoich rolach, również tych prywatnych. Raper przyszedł do Kuby i zdradził szczegóły dotyczące książki, płyty oraz opowiedział o swoim udziale w filmie. 

Wzruszona Kożuchowska u Wojewódzkiego

Zapowiadając gościa, Kuba przywołał fragmenty programów z 2003 i 2009 roku, kiedy to Małgorzata Kożuchowska odwiedzała program. Widać było, że obrazy z przeszłości ją wzruszyły. 

Czas mnie jednak zaskakuje. Mam świadomość, że płynie, ale, że tak szybko?

- wyznała wzruszona Małgorzata. 

Na początku był czas na wspomnienia. Aktorka opowiedziała o kultowej scenie śmierci w kartonach Hanki Mostowiak. Małgorzata zdradziła szczegóły dotyczące zakończenia jej udziału w serialu. Wyznała też Kubie, dlaczego nie zdecydowała się zostać jurorem X Factor. 

Kuba zapytał też Małgorzatę o związki damsko-męskie. Rozmawiali o jej serialowym mężu - Tomaszu Karolaku. Kuba nie powstrzymał się i zapytał też o życie prywatne aktorki i jej związek z mężczyzną młodszym o 9 lat. 

Kożuchowska o swoich rolach

Małgorzata Kożuchowska opowiedziała też o filmie "Proceder", który właśnie wszedł na ekrany kin. Produkcja opowiada historię rapera Chady, a Małgorzata Kożuchowska wcieliła się tam w rolę "Łysej". Małgorzata wystąpi też w nowym serialu stacji TVN. O czym jest serial "Motyw"?

GrubSon u Kuby Wojewódzkiego 

GrubSon, czyli Tomasz Iwanca zasiadł na kanapach u Kuby Wojewódzkiego jako drugi gość. Raper opowiedział Kubie o książce, w której opisuje historię swojego życia. GrubSon przywołał z niej najciekawsze momenty. Opowiedział o zabawnych, ale i dramatycznych chwilach ze swojego dzieciństwa. Z rozmowy dowiedzieliśmy się m.in., jak stracił opuszki palców, wyjaśnił też, jak to się stało, że zaszkodziła mu woda gazowana. 

GrubSon o filmie i muzyce

GrubSon zagrał w filmie. Raper zdradził szczegóły swojej roli w filmie "1800 gramów". Opowiedział o tym, jakie znaczenie ma dla niego ta produkcja i co sądzi o temacie adopcji.  Na koniec wyjaśnił, dlaczego tak długo nie wydawał płyty i jakie słowo stało się "kością niezgody" pomiędzy nim a wydawcą płyty. 

>>> Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
66
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0