Gwiazdy

Blanka Lipińska świętuje 35. urodziny. Nam zdradziła, jakie jest jej życzenie

Gwiazdy

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska świętuje 35. urodziny. Autorka powieści "365 dni" w mediach społecznościowych pochwaliła się prezentami, a nam powiedziała, czego sobie życzy w tym ważnym dniu.

Blanka Lipińska obchodzi 35. urodziny

Blanka Lipińska w dniu swoich 35. urodzin ma powody do zadowolenia. Autorka powieści "365 dni" opublikowała radosny wpis na Instagramie, gdzie pochwaliła się prezentami, które sama sobie sprezentowała. Ponadto ważny dzień gwiazda spędza w towarzystwie ukochanego Aleksandra. Wszystko wskazuje na to, że to pierwsze wymarzone, zagraniczne wakacje zakochanych.

Dziś moje 35. urodziny. A wczoraj dałam sobie najlepszy prezent, jaki mogłam. Podpisałam umowę z Kimberly Whalen, międzynarodową Agentką ze Stanów Zjednoczonych, która będzie reprezentować mnie na całym świecie

-czytamy na profilu gwiazdy.

Czego życzy sobie Blanka Lipińska?

Blanka na Instagramie sama złożyła sobie życzenia i zdradziła, czego pragnie. Słowa te szybko podchwycili fani, którzy licznie zaczęli komentować post.

Wszystkiego najlepszego Blaniu. Życzę sobie, aby siła moich afirmacji nigdy nie zmalała, bym spokojna i pewna patrzyła w przyszłość, bym nigdy nie stała się kimś innym niż sobą

- napisała na Instagramie.

W rozmowie z Dzień Dobry TVN Blanka zdradziła czego sobie życzy z okazji urodzin.

Życzę sobie pobić międzynarodowy sukces powieści "50 twarzy Greya"

- powiedziała.

Życzymy zatem, aby każde z marzeń Blanki się spełniło!

Blanka Lipińska o początkach przygody z pisaniem: Po prostu byłam z mężczyzną, który nie chciał uprawiać ze mną seksu, więc go sobie napisałam. Zobaczcie wideo.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości