Gwiazdy

Sonia Maselik wydała nowy singiel. To eksperyment z estetyką retro

Gwiazdy

Sonia Meselik zdobyła serca publiczności piosenkami, które mają dobrą energię. Ostatni przebój artystki porywał do tańca. Na scenie Dzień Dobry TVN Sonia wykonała swój najnowszy utwór, pt. "Bla Bla Bla".

Sonia Maselik pod koniec zeszłego roku zaśpiewała w studiu Dzień Dobry TVN scenie piosenkę "Nie mów nic nikomu", która była jedną z najczęściej odtwarzanych w polskich stacjach radiowych. Długo nie trzeba było czekać, by wokalistka powróciła z nowym energetycznym utworem "Do przodu", który zaprezentowała naszym widzom. Teraz wydała kolejny singiel, piosenkę "Bla Bla Bla".

Kariera Soni Maselik

Sonia Maselik to wokalistka, kompozytorka oraz autorka tekstów. Pochodzi z Piekar Śląskich. Ukończyła szkołę muzyczną w Katowicach.

W 2020 roku wydała przebojowy singiel "Nie mów nic nikomu". Piosenka stała się jedną z najczęściej odtwarzanych w polskich stacjach radiowych. Teraz Sonia ma do zaprezentowania nowy utwór.

"Bla Bla Bla" - nowy singiel Soni Maselik

"Bla Bla Bla" to nowa piosenka Soni Maselik, artystki która inspiruje się popem, ale dodaje do tego poczucie humoru i pozytywne przesłanie. Zachowując duch poprzedniego singla "Do przodu", wokalistka robi kolejny krok w karierze i świadomie rozpoczyna eksperymentowanie z dziewczęcym wizerunkiem oraz estetyką retro.

"Bla Bla Bla" to utwór, który niesie uniwersalne przesłanie, aby nie tkwić w toksycznych relacjach, znaleźć w sobie pewność siebie, która pozwoli ruszyć dalej, nie oglądając się za siebie. Zobacz występ Soni na scenie Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Agnieszka Chylińska ma żal do tabloidów i plotkarskich mediów. "Nie ma już odwrotu"

Agnieszka Chylińska ma żal do tabloidów i plotkarskich mediów. "Nie ma już odwrotu"

Beata Kozidrak o sekretach, które zdradza w autobiografii. "To opowieść dziewczynki z kompleksami"

Pozostałe wiadomości