Gwiazdy

Patrick Swayze i Jennifer Grey nie przepadali za sobą? Gwiazda "Dirty Dancing" wydaje biografię

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Wiadomości z show-biznesu
Wiadomości z show-biznesu Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

3 maja ukaże się biografia Jennifer Grey, czyli odtwórczyni kultowej roli "Baby" w "Dirty Dancing". Gwiazda opowiada w niej o szczegółach prywatnej relacji z Patrickiem Swayzem. Czy rzeczywiście się nie lubili?

Jennifer Grey wydaje biografię

Jennifer Grey zagrała kultową rolę Frances 'Baby' Houseman w filmie "Dirty Dancing". Dzięki niej stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie. Na ekranie towarzyszył jej Patrick Wayne Swayze, a produkcja okazała się hitem epoki lat 80. XX wieku.

Fani filmu z niecierpliwością czekają na premierę biografii aktorki, która ma się ukazać już 3 maja tego roku. Jednak nie wszyscy będą zadowoleni z tego, co napisała w niej Jennifer Grey.

- Okazuje się, że ona i Patrick Swayze wcale się nie lubili - mówiła w Dzień Dobry TVN reporterka Sandra Hajduk- Popińska.

Aktorzy z "Dirty Dancing" nie przepadali za sobą?

Dlaczego słynna "Babe" nie przepadała za kolegą z planu?

- Ona przyznaje we fragmencie książki opublikowanym w magazynie "People", że Patrick był spóźnialski, nie czuła się swobodnie w jego obecności - tłumaczy Sandra. Reporterka podkreśla, że w przeszłości również sam aktor też wypowiadał się negatywnie na temat Jennifer. Opowiadał m.in. że miała nieśmieszne żarty i była zbyt rozbrykana.

Gwiazda odniosła się również do nieudanej operacji nosa. Oznajmiła, że żałuje tej decyzji, lecz było to spowodowane sławą, która spadła na nią dość niespodziewanie. - Przyznaje, że trochę zabrało jej to trochę tej właściwej "Jennifer" - podsumowuje Sandra Hajduk- Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości