Gwiazdy

Remigiusz Mróz zagrał w "Behawioryście". "Jak schodziłem z planu, dostałem gromki aplauz"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Remigiusz Mróz zagrał w ekranizacji swojej książki
Remigiusz Mróz zagrał w ekranizacji swojej książki
wideo 2/6
Remigiusz Mróz zagrał w ekranizacji swojej książki

Remigiusz Mróz świętuje właśnie kolejną ekranizację swojej książki. W Playerze fani jego prozy mogą oglądać serial "Behawiorysta". Pojawiła się w nim cała plejada świetnych aktorów, a także sam autor bestsellerowej powieści. W jaką postać się wcielił? Pisarz zdradził to w rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl Darią Pacańską.

"Behawiorysta". Remigiusz Mróz zagrał w ekranizacji swojej książki

Remigiusz Mróz w mediach społecznościowych pokazywał zdjęcia z planu ekranizacji jego powieści "Behawiorysta". Okazało się, że sam także zagrał w tym serialu. O przygotowaniach do roli opowiedział w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

- Pytasz o rolę pijanego faceta w naleśnikarni, tak? Ćwiczyłem całe życie, zresztą przed samym wejściem na plan też ostro - żartował Remigiusz Mróz. - Nie, nie, wszystko było kręcone na trzeźwo, ale zobaczymy, jak wyjdzie, bo ja tego nie widziałem. Widzieli to aktorzy, widziała to ekipa produkcyjna. Jak schodziłem z planu, to dostałem gromki aplauz, także myślę, że wyszło przekonująco, ale to się dopiero okaże - dodał.

Początkowo pisarz miał być jedynie statystą, jednak jego rola rozrosła się już w trakcie nagrywania. To nie pierwszy raz, kiedy reżyser angażuje Remigiusza Mroza w pracę z kamerą.

- To zawsze jest improwizowane z Łukaszem Palkowskim, bo ilekroć byłem na planie "Chyłki" czy teraz "Behawiorysty", to zawsze było tak: "słuchaj, może bym coś zagrał? dobra, to dawaj". Albo on rzucał: "może byś coś zagrał? a co masz? nie wiem, próbuj coś zaimprowizować". Z tym to też chyba tak wyszło, posadzili mnie tam i chyba miałem być statystą tylko, ale zrobiliśmy z tego coś więcej - zdradził Remigiusz Mróz.

"Behawiorysta" w Playerze

Ekranizację kolejnej książki Remigiusza Mroza można oglądać już na platformie Player.pl. "Behawiorysta" to niezwykle mroczny serial, pełen zagadek i zwrotów akcji. Były prokurator ściga brutalnego mordercę, który w trakcie transmisji na żywo zabija swoje ofiary. Nowe odcinki pojawiać się będą w każdy wtorek, dostępne są już dwa.

W produkcji wystąpiła cała plejada doskonałych aktorów: m.in.: Robert Więckiewicz, Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski czy Rafał Zawierucha.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości