Gwiazdy

Beata Tadla świętuje rocznicę ślubu. "Podobieństwa się przyciągają" 

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Beata Tadla

Beata Tadla obchodzi pierwszą, czyli papierową rocznicę małżeństwa. Swoim szczęściem dziennikarka podzieliła się z fanami. Zamieściła w sieci romantyczne nagranie składające się z wyjątkowych fotografii. - Szczęścia i miłości na kolejne lata! - życzą internauci.

Beata Tadla po trzeci wyszła za mąż

Beata Tadla w zeszłym roku po raz trzeci powiedziała "tak". Wówczas wiele osób zastanawiało się, kim jest wybranek znanej dziennikarki. Jeden z dzienników ustalił, że jest nim "człowiek niezwykle ceniony w biznesie - Michał Cebula". Choć Beata Tadla raczej nie opowiada całemu światu o swoim związku, to od ceremonii regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoim mężem Wśród nich dostrzeżemy kadry ze wspólnych podróż oraz te ukazujące życie codziennie.

Zobacz wideo: Miłość i związki

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Przypomnijmy, że dziennikarka jest też szczęśliwą mamą Jana Kietlińskiego. W zeszłym roku razem gościli w studiu Dzień Dobry TVN. Podczas rozmowy 20-latek przyznał, że zamierza związać się z reportażem i ma już za sobą pierwsze doświadczenia.

- W tym momencie pracuję w bardzo fajnym teamie, w którym jest m.in. Maja Staśko. Zajmujemy się takimi sprawami reportażowymi, czymś, co może pozostawić ślad - tłumaczył.

Beata Tadla świętuje pierwszą rocznicę ślubu

Ostatnio Beata Tadla wraz z mężem świętowała pierwszą rocznicę ślubu - zwaną papierową. Z tej okazji zamieściła na swoim profilu na Instagramie romantyczne nagranie, na które składa się seria wspólnych fotografii. Część z nich fani mogą zobaczyć po raz pierwszy. Wszystko wskazuje więc na to, że dziennikarka odnalazła prawdziwe szczęście u boku partnera.

To już rok. Każdego dnia dowiaduję się, że to podobieństwa się przyciągają. Kocham Cię, Mężu

Zobacz wideo: Czy obchodzicie każdą rocznicę ślubu?

Czy obchodzicie każdą rocznicę ślubu?
Czy obchodzicie każdą rocznicę ślubu? Źródło: Dzień Dobry TVN

Pod postem posypały się liczne gratulacje i życzenia, do których my również się przyłączamy. "Beatko kochana cieszę się twoim szczęściem razem z tobą", "Szczęścia na kolejne lata", "Patrząc na zdjęcia, to pasujecie do siebie idealnie", "Kochajcie się dalej" - czytamy w komentarzach.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości