Gwiazdy

Edyta Herbuś boi się o życie ukochanej osoby. "U mnie wczoraj wylało się sporo smutku"

Gwiazdy

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis. Babcia aktorki znalazła się w szpitalu. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że lekarzom udało się udzielić jej niezbędnej pomocy. Gwiazda opowiedziała fanom o emocjach, jakie towarzyszyły jej w tym trudnym czasie.

Edyta Herbuś i jej wyjątkowa więź z dziadkami

Edyta Herbuś chętnie dzieli się z fanami kulisami swojego życia prywatnego. Nie jest tajemnicą, że gwiazda ma doskonały kontakt ze swoimi dziadkami. Na jej instagramowym profilu często pojawiają się rodzinne zdjęcia oraz relacje z ważnych, familijnych uroczystości.

Jakiś czas temu babcia i dziadek Edyty Herbuś obchodzili 65. rocznicę ślubu. Z tej okazji 40-latka przygotowała dla nich wyjątkową niespodziankę. Razem ze swoim partnerem, Piotrem Bukowieckim, postanowili zabrać panią Otylię i pana Tadeusza na romantyczną wycieczkę do Paryża.

Babcia Edyty Herbuś trafiła do szpitala

Teraz jednak Edyta Herbuś opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym zapozowała ze łzami w oczach. Wyjawiła, że przechodzi bardzo trudne chwile. Odważyła się zaprezentować fanom w niestandardowej odsłonie, podkreślając, że tak naprawdę każdy z nas natrafia w życiu na różne przeszkody. Pod fotografią umieściła chwytający za serce wpis.

To prawda, że po burzy zawsze wychodzi słońce. A kiedy ta burza trwa, trzeba pozwolić sobie czuć wszystko, co ze sobą niesie. Tak jest najzdrowiej. U mnie wczoraj wylało się sporo smutku. Przykryty był strachem o bezpieczeństwo najbliższych

- wyznała aktorka w poście. Wspomniała także o wartościach, które codziennie wpaja jej ukochana babcia.

Moja babcia uczy mnie wszystkiego. Bezwarunkowej miłości, radości życia, życzliwości, oddania . Babuniu, wierzę w Ciebie, wierzę w siebie i wierzę w miłość, która trwa wiecznie

- napisała gwiazda pod zdjęciem. Zwróciła się także do swoich obserwatorów, którzy nie zawiedli jej w trudnym momencie i na bieżąco przesyłali dodające otuchy wiadomości. "Dziękuję Wam za niesamowite wsparcie. Czuję je całym sercem. Warto otwierać je przed drugim człowiekiem. Tak, macie rację, nie samą radością człowiek żyje. Niech nam tu będzie autentycznie . Przytulam Was" - podsumowała gwiazda.

Internauci także i tym razem udowodnili, że można na nich liczyć. Pod wzruszającym postem Edyty Herbuś pojawiły się liczne komentarze.

"Ogromu sił i zdrówka dla Babci", "Jesteśmy z Panią", "Przytulam Cię Edytko i ślę mnóstwo ciepłych myśli", "Jesteście niesamowite, dom bez miłości nie funkcjonuje, życzę z całego serduszka zdrówka dla Babuni" - pisali fani.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ikona stylu według Edyty Herbuś? Tancerka odpowiada

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości