Gwiazdy

Avril Lavigne wydała pierwszy utwór ze swoim chłopakiem. Kim jest Mod Sun?

Gwiazdy

cover video

Avril Lavigne wraca z nową energią i nową muzyką. Znana wokalistka przygotowuje się do wydania swojej siódmej płyty, którą pomaga zrealizować jej nowy chłopak. Niedawno wydała z nim pierwszy wspólny singiel. Brzmienie kawałka "Flames" nawiązuje do początków kariery Kanadyjki.

Kariera Avril Lavigne

Avril Lavingne została zauważona przez branżę muzyczną jako zaledwie 15-latka, a rok później miała podpisany kontrakt z wytwórnią na dwie płyty. Gwiazda sama pisze swoje piosenki i od początku kariery wypracowała charakterystyczny pop-rockowy styl. Zyskała w ten sposób uwielbienie milionów fanów na całym świecie. Przed laty utożsamiały się z nią zbuntowane nastolatki, a chłopcy słuchając jej, marzyli o dziewczynie z podobnie zadziornym charakterem.

- Ktoś zapytał mnie wcześniej czy czułam jakbym przegapiła trochę dzieciństwa i życia przez to, że byłam taka młoda, gdy rozpoczynałam karierę. Odpowiedziałam, że oczywiście, że nie. Czuję, że miałam okazję zyskać dużo doświadczenia. Mogłam podróżować, uczyć się, musiałam też ogarniać wszystko pod kątem biznesowym. To było dla mnie bardzo ekscytujące. Byłam bardzo niezależna w wieku 15 lat. Gotowa na opuszczenie domu, posiadająca swoje własne miejsce, zmotywowana i gotowa do ciężkiej pracy - mówiła w jednym z wywiadów.

Niestety Avril Lavingne nie miała tyle szczęścia w życiu prywatnym. Wokalistka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa z Deryckiem Whibleyem oraz z Chadem Kroegerem, wokalistą grupy Nickelback. Czyżby obecny partner Kanadyjki był tym jednym?

Nowy związek Avril Lavigne

36-latka od kilku miesięcy spotyka się z wokalistą znanym pod pseudonimem Mod Sun (Movement On Dreams Stand Under None). Po raz pierwszy zostali sfotografowani przez paparazzi w lutym tego roku na wspólnej kolacji. Potem widywano ich na podwójnych randkach z Megan Fox i Machine Gun Kelly.

Magazyn "People" donosił, że Avril i Mod Sun przez ponad dwa miesiące pracowali w studiu nad nowym albumem piosenkarki, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. To właśnie wtedy narodziło się między nimi uczucie. Niedawno połączyli siły, a światło dzienne ujrzał ich wspólny utwór.

- "Flames" to bardzo wyjątkowa piosenka. Uwielbiam to, jak wyszła nam wersja akustyczna. To naprawdę wnosi do utworu kolejną warstwę emocji - powiedziała Avril Lavigne.

Numer "Flames" pochodzi z płyty Mod Suna "Internet Killed the Rockstar Deluxe", która ukaże się już 7 maja. Na najnowszym naganiu widzimy, jak para wykonuje singiel w kameralnym, słabo oświetlonym pokoju. Towarzyszy im trzech muzyków.

- Czułem, że dźwiękowo mogę namalować ten krajobraz poprzez gitarę akustyczną i sekcję smyczkową. Chciałem zrobić coś, co sprawiałoby wrażenie, jakbyśmy występowali w czyimś salonie - wyjawił Mod Sun.

Trzeba przyznać, że ich wspólny utwór ma niezwykły klimat. Sama Avril doskonale odnajduje się w takim repertuarze. O Modzie mówi, że "to niesamowity artysta oraz producent" i zapowiedziała, że "Flames" to pierwsza z wielu ich wspólnych piosenek.

Kulisy związku Avril Lavigne i Chada Kroegera. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości