Gwiazdy

Ashley Graham traci włosy po ciąży. Jej szczere wyznanie ujęło wiele kobiet. "Nikt o tym nie mówi"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
instagram.com, elle.pl
Ashley Graham

Ashley Graham jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. 35-letnia modelka plus size chętnie porusza w sieci temat rodzicielstwa, z godną podziwu szczerością opisując zmiany, jakie zachodzą w życiu kobiety po sprowadzeniu na świat potomstwa. Tym razem gwiazda wybiegów wzięła na tapetę łysienie poporodowe. Na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia przerzedzonych po ciąży włosów.

Ashley Graham traci włosy po ciąży

Macierzyństwo niesie za sobą wiele zmian, także tych dotyczących wyglądu. Wiele kobiet po urodzeniu dziecka martwi się przyrostem masy ciała czy rozstępami, inne borykają się z problemem nadmiernego wypadania włosów. W tej drugiej grupie znalazła się Ashley Graham, która postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami w sieci.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Uznana modelka plus size opublikowała w mediach społecznościowych kilka zdjęć, na których wyraźnie widać ubytki fryzury. Jej post miał przede wszystkim podnieść na duchu młode mamy, które także cierpią na łysienie poporodowe. 35-latka zauważyła, że po kilku miesiącach od narodzin bliźniaków, Romana i Malachi, włosy są bardzo przerzedzone, ale istnieje nadzieja na poprawę ich gęstości.

- Przynajmniej rosną - napisała Ashely Graham pod fotografiami.

Ashley Graham poruszyła w sieci temat łysienia poporodowego

Szczery post Ashley Graham zwrócił uwagę wielu osób. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że pojawiły się pod nim setki komentarzy. W dyskusji o utracie włosów po ciąży wzięły udział przede wszystkim kobiety, które także mierzą się z tym problemem.

- "Moje zaczęły wypadać, kiedy przestałam karmić. Byłam załamana, wypadały garściami", "Uwielbiam cię za ten post (...). Nikt o tym nie mówi", "Dziękuję, że o tym piszesz. Jest nadzieja. Urodziłam bliźnięta cztery miesiące temu i wygląda to tak, jakbym wyciągała całego chomika z głowy za każdym razem, kiedy jestem pod prysznicem", "Myślałam, że tylko ja tak wyglądam! Czuję się teraz znacznie lepiej. Dziękuję, że jesteś tak otwarta w dzieleniu się swoją poporodową podróżą" - pisały użytkowniczki Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: instagram.com, elle.pl

Źródło zdjęcia głównego: Arturo Holmes/Staff/Getty Images

Pozostałe wiadomości