Gwiazdy

Dwayne Johnson przyznał się do kradzieży słodyczy. "Czekałem kilka dekad, żeby to zrobić"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
instagram.com, film.interia.pl
Dwayne Johnson

Dwayne Johnson należy do grona najlepiej opłacanych aktorów świata. W jego życiu nie brakowało jednak kryzysowych momentów. Artysta wychowywał się w ubogiej rodzinie i jako dziecko regularnie dopuszczał się kradzieży batonów w osiedlowym sklepie. By uporać się z przestępczą przeszłością, 50-latek złożył wizytę w rodzinnej miejscowości i w dość nietypowy sposób odkupił swoje winy.

Dwayne Johnson kradł batony w osiedlowym sklepie

Dwayne Johnson, znany także pod pseudonimem The Rock, może poszczycić się wieloma sukcesami. Fani utalentowanego aktora i byłego zapaśnika z pewnością nie kryli zaskoczenia na widok nagrania, które w ostatnich dniach listopada pojawiło się w mediach społecznościowych. Artysta opublikował je po to, by rozprawić się z trudną przeszłością i udowodnić, że nigdy nie jest za późno na odkupienie win.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Gwiazdor Hollywood przyznał przed kamerą, że w wieku czternastu lat okradał delikatesy w rodzinnej miejscowości. Podkreślił też, że robił to niemal codziennie przez okrągły rok. Co ciekawe, ekspedientka za każdym razem sprawiała wrażenie niezainteresowanej tym, że ze sklepowych półek znikają czekoladowe batony.

- Nigdy mnie nie przyłapała - zapewnił aktor.

Dwayne Johnson odwiedził sklep, który kiedyś okradał

Młodzieńcze występki najwyraźniej nie dawały aktorowi spokoju. The Rock złożył wizytę w okradanym przed laty sklepie i wykupił wszystkie słodycze. Następnie poprosił sprzedawcę o rozdanie ich klientom - zwłaszcza tym, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup czekoladowych przekąsek.

- Czekałem kilka dekad, żeby to zrobić (...). Nie możemy zmienić przeszłości i głupich rzeczy, które robiliśmy, ale raz na jakiś czas możemy dodać trochę odkupieńczej łaski do tej sytuacji - i być może przy okazji wywołać uśmiech na twarzy nieznajomej osoby - napisał na swoim instagramowym profilu Dwayne Johnson.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: instagram.com, film.interia.pl

Źródło zdjęcia głównego: Pablo Cuadra/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości