Gwiazdy

Gwiazdy komentują kontrowersyjną kampanię Balenciagi. "Byłam wstrząśnięta"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Nie milkną echa kontrowersyjnej kampanii Balenciagi. Jedna z najpopularniejszych marek modowych opublikowała kampanię bożonarodzeniową z udziałem kilkuletnich modeli. Dzieci trzymają torebki z misiami w strojach BDSM. Co na to znane twarze show-biznesu?

Balenciaga - kontrowersyjna kampania

Jedna z najbardziej znanych marek modowych zaprezentowała swoją bożonarodzeniową kampanię. Zdjęcia wywołały ogromne poruszenie w mediach społecznościowych. Znalazły się na nich kilkuletnie dzieci pozujące m.in. na tle pustych kieliszków z torebkami w kształcie misiów. Pluszaki miały na sobie stroje BDSM.

Sytuację skomentowała już m.in. Kim Kardashian, która często pokazuje się w projektach tej marki. - Nawet ona powiedziała, że jest to dla niej niedopuszczalne - opowiada w Dzień Dobry TVN reporterka Sandra Hajduk-Popińska. - Ona jako matka dzieci nie wyraża zgody na takie kampanie, ale też nie zrywa współpracy, bo czeka, co wydarzy się dalej - podkreśla dziennikarka.

Kanye West o kampanii Balenciagi

W show-biznesie są jednak też osobowości, które nie skomentowały szokujących zdjęć Balenciagi. Według Kanye'go Westa powodem grupowego milczenia jest fakt, że są kontrolowane przez wielkie korporacje. - Odnosi się do tego, że nie wszystkie gwiazdy uderzyły w markę. Niektórzy nabrali wody w usta - dodaje Sandra Hajduk-Popińska.

Balenciaga nie od dziś zaskakuje swoimi działaniami marketingowymi. Marka wypuściła niedawno ławki z odpadów tekstylnych za "jedyne" 46 tysięcy dolarów.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości