kradzież

  kradzież

  Maja Włoszczowska poinformowała, że padła ofiarą kradzieży. Medalistka olimpijska w kolarstwie górskim opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym zaapelowała o pomoc. Okazało się, że straciła cenne trzy rowery. Funkcjonariuszom policji udało się odzyskać skradziony sprzęt.

  Interpretacja każdego marzenia sennego wymaga wnikliwej analizy. Z pozoru mało istotne szczegóły mogą okazać się kluczowe dla prawidłowego zrozumienia sygnałów wysyłanych przez podświadomość. Według sennika kradzież auta we śnie może oznaczać zbyt duże przywiązanie do rzeczy materialnych.

  Oszustwo na Tomasza Komendę to kolejny sposób na wyłudzenie danych i pieniędzy od internautów. Ktoś bez skrupułów wykorzystał dramatyczną historię niesłusznie skazanego za gwałt mężczyzny. Powstała platforma, w którą rzekomo miał zainwestować właśnie Tomasz Komenda. Oszuści posłużyli się także zdjęciami z programu Dzień Dobry TVN.

  Włamanie do domu, czy kradzież to jedna z czarniejszych wizji. Kiedy śni nam się złodziej, możemy obudzić się pełni lęku. Sennik odpowiada, czy złodziej obecny w naszym śnie rzeczywiście ma za zadanie nas przestrzec. Czy sen o złodziejach może mieć też wymiar pozytywny?

  "Twoja paczka została zatrzymana przez służby celne" - taki SMS został wysłany do kilkunastu milinów Polaków. Sam komunikat nie był niebezpieczny, ale dołączony do niego link już tak. O tym, jak ustrzec się przed czyhającym zagrożeniem, opowiedział w Dzień Dobry TVN dr Maciej Kawecki, ekspert ds. nowych technologii.

  Mieszkanka gminy Bełżyce (Lubelskie) poszła wybrać pieniądze z bankomatu. Kiedy wróciła, na miejscu nie było jej samochodu. Kobieta zgłosiła więc policji próbę kradzieży pojazdu. Funkcjonariusze ustalili, że auto samo odjechało kilkadziesiąt metrów dalej, a za całą sprawą stoją nie złodzieje, ale jego niefrasobliwa właścicielka.