modelka plus size

  modelka plus size

  "Ja się nie boję Egiptu, ja się boję Polski, gdzie przemoc jest okej" - reaguje Ewa Zakrzewska.

  Tess Holiday cierpi na anoreksję. Modelka jest w bardzo trudnym momencie nie tylko życia, ale także kariery. Początkowo nikt nie chciał jej uwierzyć, że faktycznie zmaga się z chorobą. Wszystko dlatego, że jest plus size.

  Piękna modelka plus size poinformowała o tym fanów w nietypowy sposób.

  Ashley Graham zaskoczyła miliony fanów na całym świecie, gdy podzieliła się w mediach społecznościowych wspaniałą wiadomością. Modelka XXL pokazała piękne zdjęcie i zdradziła, że już za kilka miesięcy zostanie po raz kolejny mamą.

  Od kilku lat toczy się dyskusja na temat wyśrubowanych standardów w modelingu. Doskonale o tym wie Magdalena Zalejska, która jako modelka w rozmiarze "zero" walczyła z bulimią i anoreksją. Dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek plus size. O swojej historii opowiedziała naszemu dziennikarzowi Mateuszowi Hładkiemu.

  Pojawiła się w "Top Model" i momentalnie wzbudziła zaciekawienie widzów. 26-letnia Agata Wiśniewska nie jest typową modelką noszącą rozmiar 34 czy 36, a zaliczaną do grona plus size. Jej uroda została doceniona przez jurorów show, mimo początkowych zastrzeżeń Marcina Tyszki dotyczących jej wagi. Czy modelka zamierza zmieniać sylwetkę i przejmuje się komentarzami na swój temat?

  Agata Wiśniewska to pierwsza modelka plus-size, która pojawiła się w polskiej edycji "Top Model". Mimo że Marcin Tyszka nie od razu był przekonany, walczyli o nią pozostali jurorzy. Ostatecznie udało jej się przejść do kolejnego etapu - boot campu. O emocjach temu towarzyszących Agata opowiedziała w naszym programie.

  Kolorowe, mocno wycięte bikini, sesja zdjęciowa i piękna modelka. Ashley Graham udowodniła, że nie trzeba mieć idealnej sylwetki, żeby reklamować stroje kąpielowe. 32-latka, która w styczniu urodziła dziecko, pochwaliła się zdjęciami z wyraźnie widocznymi na ciele niedoskonałościami. - Jako mama poczułam się wspaniale - zapewniła 32-latka.

  Marzena Karpowicz to prawdziwa mentorka wiejskich kobiet. Uczy w szkole, prowadzi dwa zespoły ludowe i aktywnie spędza czas w kole gospodyń wiejskich. Na co dzień pozuje i chodzi po wybiegach jako modelka plus size. Zobaczcie, w jaki sposób zmienia wygląd i światopogląd kobiet z Cycowa i okolic.