Ashley Graham jest w ciąży. Najpopularniejsza modelka plus size opublikowała niezwykłe zdjęcie

modelka XXL
cover video/x-news
Ashley Graham zaskoczyła miliony fanów na całym świecie, gdy podzieliła się w mediach społecznościowych wspaniałą wiadomością. Modelka XXL pokazała piękne zdjęcie i zdradziła, że już za kilka miesięcy zostanie po raz kolejny mamą.

Ashley Graham o swoim ciele w ciąży

Gdy w 2019 roku Ashley Graham była w pierwszej ciąży, mówiło się o tym na całym świecie. Wszystko za sprawą jej postów, bowiem modelka praktycznie od początku chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych zaskakującymi zdjęciami i swoim przemyśleniami. Bez ogródek pisała o tym, jak jej ciało naturalnie się zmienia. Udostępniła nawet częściowo nagie ujęcie figury, by pokazać powiększające się rozstępy. Wówczas podczas występu w programie "The Ellen Show" przyznała, że w nowej sytuacji czuła się odizolowana i samotna. Nie od początku akceptowała swoje ciało, a opublikowanie fotografii z rozstępami ją "wyzwoliło".

- Powodem, dla którego opublikowałam zdjęcie, było to, że kiedy ogłosiłam, że jestem w ciąży, pomyślałam, że będę się dobrze czuć. Niestety było inaczej, czułam się okropnie - mówiła Ashley Graham.

Wtedy modelka XXL postanowiła pomóc innym kobietom, które zmagają się z pewnością siebie. Chciała pokazać, że niekomfortowa sytuacja nie trwa wiecznie. "Oswajała" internautów z tym, że zmiana figury podczas ciąży jest normalna.

Ashley Graham jest w drugiej ciąży

Wydaje się jednak, że Ashley Graham nie wspomina ciąży źle. Wszystko dlatego, że ogłosiła właśnie, że spodziewa się drugiego dziecka. Modelka opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowe i niezwykle malownicze zdjęcie. Widać na nim, jak stoi w białej koszuli na tle zamglonego pola, a spod ubrania wyłania się już sporych rozmiarów brzuszek.

- Ostatni rok był pełen drobnych niespodzianek, wielkich smutków, początków i nowych historii. Właśnie zaczynam przetwarzać i celebrować, co ten następny rozdział oznacza dla nas - napisała Ashley Graham na Instagramie.

Radosna nowina wywołała radość u fanów, którzy momentalnie zaczęli gratulować modelce. Swój zachwyt wyrazili m.in. Ellen DeGeneres, Jessica Alba, Lizzo, Hailey Bieber, Taylor Hill i wiele innych gwiazd. Post skomentował również życiowy partner modelki, reżyser filmowy Justin Ervin. Przyszli rodzice wyznali sobie miłość.

Zobacz wideo: Ashley Graham o ciałopozytywności: "Pewność siebie musiała u mnie wzrosnąć, bo była zbijana przez wiele osób z branży"

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości