Gwiazdy

Syn Andrzeja Strzeleckiego spełnił wolę zmarłego ojca. "Jeszcze trochę tych marzeń taty spełnię"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Realizują życiową pasję spełnia marzenia taty
Dzień Dobry TVNRealizują życiową pasję spełnia marzenia taty

Od śmierci Andrzeja Strzeleckiego mijają prawie dwa lata. Syn aktora, Antoni właśnie spełnił wielkie marzenie ojca. Młody pasjonat gry w golfa zakończył naukę w Keiser University w West Palm Beach - Associate of Science in Golf Management. Jak wspomina lata spędzone z tatą na polach?

Syn Andrzeja Strzeleckiego spełnił ostatnią wolę ojca

Śmierć Andrzeja Strzeleckiego poruszyła rodzinę, przyjaciół, a także widzów, którzy uwielbiali podziwiać aktora w filmach i serialach. Choć gwiazdor do ostatniej chwili walczył z nowotworem płuc i oskrzeli, nie udało mu się pokonać choroby. Aktor pozostał żonę Joannę Pałucką, a także osierocił dwójkę dzieci: córkę Joannę i syna Antoniego.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że poza aktorstwem, wielką pasją Andrzeja Strzeleckiego była gra w golfa. Od sportowych emocji był wręcz uzależniony. W jednym z wywiadów dla Angora, kilka lat temu powiedział: "Golf tak wciąga, że podporządkowuje się mu wszystko. Na przykład urlop. Dla mnie wyjazd na urlop w miejsce, gdzie nie ma pola golfowego, jest nie do pomyślenia. Ja bym tam w życiu nie pojechał".

Miłością do tego sportu zaraził także syna. Antoni Strzelecki od małego spędzał więc z tatą czas na polu golfowym. Gdy podrósł, stał się przeciwnikiem trudnym do pokonania. Wtedy to aktor zauważył wielki potencjał, a jego marzeniem było to, aby syn zajął się sportem zawodowo.  

- W świat golfa wszedłem, kiedy dostałem swój pierwszy kijek golfowy, miałem wtedy rok, może dwa lata. Wtedy zaczęła się moja mała historia. W momencie, kiedy pojechałem na pierwszy obóz golfowy bez rodziców. Tam poczułem, że to może być ta rzecz, którą będę chciał robić. Zacząłem więcej trenować i zaczęła się moja juniorska kariera golfowa – powiedział Antoni.

Sport był także tym, co łączyło ojca i syna. Dzięki wspólnej pasji panowie mogli spędzić ze sobą trochę czasu.

Przez to, że tata bardzo dużo pracował, golf w pewnym momencie był jedynym miejscem, w którym mogliśmy razem spędzać czas, razem rywalizować. Te parę godzin spędzonych na polu to był czas, który mieliśmy tylko dla siebie 

Syn spełnił wolę ojca

Marzenie i ostatnia wola aktora zostały spełnione. Antoni Strzelecki ukończył studia na prestiżowym uniwersytecie Keiser University w West Palm Beach na Florydzie. To pierwszy ważny krok, który otwiera przed młodzieńcem drzwi do zawodowego świata branży golfowej. Absolwenci uczelni mają bowiem możliwość prowadzenia zajęć z golfa, zarządzania polami golfowymi oraz zajmowania się konserwacją sprzętu potrzebnego do uprawiania tego sportu.

- Kierunek Golf Management skupia się ogólnie na golfowej branży. Ta branża zapuszcza bardzo dużo gałęzi, punktów, o które można się zaczepić. Może to być gra, organizacja turniejów. Po skończeniu takiego uniwersytetu możemy zacząć pracę. Jest to mój początek w branży i mam nadzieję, że jeszcze trochę tych marzeń taty spełnię – wyjaśnił.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości