Gwiazdy

Anna Lewandowska wspiera branżę fitness. "Szczególnie teraz powinniśmy dbać o zdrowie, regularną aktywność fizyczną"

Gwiazdy

Anna Lewandowska, Dzień Dobry TVN

Zgodnie z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, od 17 października swoją działalność muszą zawiesić kluby fitness, baseny i siłownie, a to dla wielu osób oznacza utratę pracy. Branża protestuje, swój sprzeciw wyraziła także Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska wspiera branżę fitness

Pandemia koronawirusa trwa. Z powodu dużego wzrostu liczby zakażonych, premier Mateusz Morawiecki w czwartek, 15 października ogłosił nowe obostrzenia. Jednym z nich jest zawieszenie działalności basenów, aquaparków oraz siłowni i klubów fitness - zarówno w strefie żółtej, jak i czerwonej, które wchodzi w życie od 17 października. Decyzja rządu spotkała się ze sprzeciwem pracowników branży fitness. Głos zabrała Anna Lewandowska.

Wspieram całym sercem naszą branżę? ❤️ Łączę się z całym moim Teamem, ale i z każdym TRENEREM ?Bardzo mi przykro. Pamiętajmy, że nic tak nie wspiera odporności jak świadomość, którą od lat jako Wasi TRENERZY, wspólnie BUDUJEMY, na temat zdrowego trybu życia. Każdego dnia dzieląc się wiedzą w zakresie ogólnie pojętego zdrowia. Zawsze z pełnym zaangażowaniem i wsparciem. Szczególnie teraz... Powinniśmy dbać o zdrowie, regularną aktywność fizyczną.... Zwłaszcza, że dla wielu osób SPORT jest motorem do działania a nawet życia...

- napisała.

Protest Branży Fitness

Należy zdać sobie sprawę z tego, że dla wielu osób zamknięcie basenów, aquaparków oraz siłowni i klubów fitness jest równoznaczne z utratą pracy. Niektórzy zostaną bez środków do życia. Branża fitness, która nie zgadza się z decyzją rządu, postanowiła zorganizować protest, który odbędzie się w sobotę, 17 października na Placu Zamkowym w Warszawie.

To jest moment próby dla całej branży i musimy go zdać. Nasze zgromadzenie będzie miało charakter spontaniczny, ponieważ wystąpiły ku temu wszelkie przesłanki, a oficjalnego protestu nie zdążymy zgłosić. Tym samym prosimy o mobilizację i gotowość przybycia na Plan Zamkowy w Warszawie w najbliższą sobotę na godz. 10:00. Czas pokazać ilu nas jest oraz że nie jesteśmy marginalną branżą. 100 000 miejsc pracy jest na szali. Miliardy złotych również. Nie przeżyjemy kolejnego lockdownu. Wszystko - albo nic. Decyzja należy do Nas wszystkich ! Do ZOBACZENIA W SOBOTĘ. PODAJ DALEJ I POMÓŻ NAM WYGRAĆ Z LOCKDOWN-em !

- czytamy w komunikacie Polskiej Federacji Fitness.

Właścicielka siłowni we Francji rozpoczęła strajk głodowy. "Kolejne jej zamknięcie uważam za całkowicie bezzasadne". Zobacz wiedo:

Zobacz też:

3 lata temu trenował balet, a teraz jest mistrzem Polski w mini żużlu. "Bardzo kocham to, co robię"

Chłopaki też płaczą, czyli jak wychować syna poza schematami. "Ludzie wymyślili stereotypy, żeby oszczędzić na myśleniu"

Niezwykła historia paraolimpijczyka. "Amerykański sen w polskim wydaniu niewidomego pływaka"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości