Gwiazdy

Ania Starmach pokazuje ciążowy brzuszek. "Czasami sprytnie się chowa"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Anna Starmach

Ania Starmach na początku grudnia podzieliła się radosną nowiną – już niedługo kolejny raz zostanie mamą. Na swoim Instagramie zdradziła fanom sposób na ukrycie ciążowych krągłości.

Anna Starmach z ciążowym brzuszkiem

Anna Starmach nie mogła zacząć grudnia lepiej. Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych ogłosiła wówczas, że razem z mężem spodziewają się dziecka.

Za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy

- napisała publikując zdjęcie.

Od tamtej pory minął ponad miesiąc. Ania Starmach czuje się dobrze i nie rezygnuje z pracy. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z planu "MasterChefa Junior" i zdradziła fanom jak ukrywa ciążowy brzuszek. Sekret tkwi w… odpowiednio dobranej sukience. - Taka się obudziłam... No prawie. I choć brzuszek rośnie, to czasami sprytnie się chowa. Ściskam z planu MasterChefa Juniora – wyznała.

Fani zachwycili się opublikowaną przez gwiazdę fotografią. W komentarzach komplementowali jej wygląd. - Skąd ta boska sukienka? - Mega cudowna stylizacja ! Prześlicznie Aniu. - Pięknie i promiennie Aniu, jak zawsze – pisali.

Anna Starmach – jak czuje się w ciąży?

Ania Starmach nie zrezygnowała z pracy, kiedy dowiedziała się o ciąży. Zaniepokojeni fani dopytywali się, jak czuje się jurorka programu MasterChef. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na nurtujące ich pytania. - Po dość ciężkim pierwszym trymestrze wreszcie odzyskuję siły. Tzn. nadal mogłabym spać 16h ale na szczęście powrócił apetyt. Na planie i w domu wszyscy się o mnie troszczą, odciążają, pomagają a ja... ja z tej pomocy korzystam. Bo o ile w pierwszej ciąży prawie do końca udawałam, że przecież ja wszystko mogę i pomocy nie potrzebuje, o tyle w drogiej ciąży wiem, że wtedy się myliłam. Teraz, jak nigdy, chcę dbać o siebie i swój organizm, aby potem on znalazł siły na dbanie o małego dzidziusia – napisała.

Anna Starmach o życiu w czasie pandemii. Co poleciła na odporność? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Jan Błachowicz został ojcem. Narzeczona o jego nowej roli: "Jestem zaskoczona, Janek radzi sobie lepiej ode mnie"

Kasia Glinka pozuje bez biustonosza: "Dobrze się czuję w wersji 'za chuda'"

Kim jest żona Kamila Stocha? Ewa Bilan-Stoch prowadzi kilka biznesów. To dzięki wyjątkowej pasji poznała swojego męża

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości