Gwiazdy

Anna Starmach spodziewa się dziecka. "Już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy"

Gwiazdy

Anna Starmach spodziewa się dziecka. "Już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy"

To wyjątkowy czas dla Anny Starmach! Jurorka "MasterChefa" opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie i podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Kucharka spodziewa się kolejnego dziecka!

Ciąża Anny Starmach

Anna Starmach, podobnie jak wiele innych polskich i zagranicznych gwiazd, rozpoczęła już przygotowania do świąt. W studiu Dzień Dobry TVN opowiadała widzom, jak wykonać idealne świąteczne pierniki, a w swoim domu ubrała już choinkę i przygotowała bożonarodzeniowe ubrania dla każdego członka rodziny.

Okazuje się jednak, że nie tylko świąteczne przygotowania wywołują uśmiech na twarzy jurorki "MasterChefa". Gwiazda opublikowała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie i podzieliła się  wspaniałą wiadomością.

Nasza trójka. A tak naprawdę czwórka, bo już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększyMiłość i jeszcze więcej miłości - napisała Anna Starmach.

Pod owym postem momentalnie pojawiły się gratulacje od obserwatorów. Komentarz napisała również Lara Gesser: "Ale cudownie! Najlepiej na świecie", a także Zosia Ślotała: "Wow! Gratulacje!" oraz Edyta Pazura: "Gratulujemy z całego serca".

Związek Anny Starmach

Anna od wielu lat jest związana z biznesmenem Piotrem Kuskiem. Zdecydowali się sformalizować swoją relację w 2017 roku. Pobrali się w swoim ukochanym mieście, czyli Krakowie. Rok później na świat przyszła wyczekana córeczka pary o imieniu Jagienka.

- Mówili, że gdy rodzi się dziecko, wszystko się zmienia, że brakuje czasu dla związku, że zwiększa się natężenie kłótni małżeńskich, że na bok trzeba odstawić randki i wyjazdy tylko we dwoje... I ci, którzy tak mówili, mieli rację, ale bardzo się też mylili! Jest inaczej, ale jest lepiej - mówiła Anna Starmach po pierwszym porodzie.

Życzymy, by obecnie było jeszcze lepiej! Wszystkiego dobrego!

U nas pachnie świętami – pieczemy pierniczki z Anną Starmach. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
68
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0