juror

  Projektant nie zapomina o obserwatorach i aktywnie relacjonuje swój pobyt na rajskiej wyspie.

  "Bawiłem się przednio".

  "Będę tęsknić".

  To wyjątkowy czas dla Anny Starmach! Jurorka "MasterChefa" opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie i podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Kucharka spodziewa się kolejnego dziecka!

  Emilia Nowak, Patryk Niekłań i Francois Martineau swoimi występami w "Mam Talent" oczarowali jurorów. Cała trójka awansowała już do półfinału programu dzięki "Złotemu przyciskowi". Jak czują się po tym wyróżnieniu? Naszym gościem był dziś także Agustin Egurrola. Co powoduje, że juror wie kiedy użyć tego przycisku. Mam Talent w każdą sobotę o 20.00 w TVN! Zapraszamy.

  Gość Dzień Dobry TVN Agustin Egurrola kolejny raz nominowany jest do Telekamery. W kategorii "Juror" o zwycięstwo powalczy z Baronem i Tomsonem, Edytą Górniak, Ewą Wachowicz i Małgorzatą Walewską. Co powiedział o swojej pracy w programie Mam Talent? Czym dla niego jest Order Uśmiechu, który otrzymał w czerwcu ubiegłego roku? Czy jest szczęśliwym człowiekiem? Agustin powiedział również o swojej kobiecie życia.

  W walce o wygraną w 9. edycji "You Can Dance" pozostało już tylko dziecięciu tancerzy. Ale tym razem nie tylko oni wystąpią na scenie programu. Oprócz uczestników zobaczymy także tańczących jurorów programu: Agustina Egurrolę, Michała Piróga, Idę Nowakowską i Macieja „Glebę” Florka. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o swojej specjalnie na tę okazję przygotowanej choreografii. Dowiedzieliśmy się również, który z jurorów płci męskiej odkrył, że ma stanik. Rozmowa z naszymi gośćmi nie była łatwa. Zobaczcie, dlaczego.

  Studio Dzień Dobry TVN odwiedziła Agnieszka Chylińska. Wokalistka i jurorka "Małych Gigantów" w rozmowie z naszymi prowadzącymi oceniła tegoroczną edycję programu. Czym różni się ona od tej poprzedniej? Czy dzieciaki są bardziej przygotowane? Jak maluchy radzą sobie z emocjami? I jak Agnieszka ocenia Magdę Mołek w roli opiekuna jednej z drużyn?

  Mateusz Gessler został jurorem w "MasterChef junior", nowym show, które zobaczymy w wiosennej ramówce TVN. Czy to prawda, że wygryzł z tego miejsca Magdę Gessler? Jakie relację łączą go z ciotką? Czy Magda dawała mu rady przed udziałem w programie? Za co go ceni? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Juror, choreograf i choć wiele osób nie widziało jak tańczy, Michał Piróg to także tancerz. Przez wiele lat pracował na deskach teatru. Jego taneczną karierę przerwała kontuzja. Jaka? Co wówczas czuł? Czy srogi sędzia "You Can Dance" powróci do swej pasji? Przedsmakiem powrotu do zawodu będzie występ Michała na scenie YCD. Jak zareaguje publiczność i jego przyjaciele? Podczas prób tancerzowi towarzyszyła dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz.

  Dlaczego Agnieszka Chylińska bała się zostać jurorem? Pod jakim warunkiem wysłałaby swoje dzieci do "Małych Gigantów" i czy w programie zdarzają się niemądrzy rodzice? Już dziś, o 20.00, w półfinale zmierzą się ze sobą: Klika Rubika, Czadersi i Gang Olafa! Będzie się działo! Macie swoich faworytów?

  Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiedli jurorzy You Can Dance: Kinga Rusin, Michał Piróg i Agustin Egurrola oraz prowadząca program Patricia Kazadi. Czym zaskoczyli ich uczestnicy nowej edycji? Jakie zadania musiały wykonać osoby zgłaszające się do programu? Czym różnią się tancerze, którzy przychodzą do programu Mam talent i You Can Dance? Czy dyskusje członków jury są gwałtownie?

  Agnieszka Chylińska otrzymała Telekamerę 2015 w kategorii Najlepszy juror. Jak wyglądała podczas gali? Ile czasu wybierała suknię? Jak zareagowała na wieść, że została okrzyknięta gwiazdą, która ma najlepszą figurę? Jaka jest jej recepta na szczupłą sylwetkę? Czy nominacja do Telekamery była dla niej ważna? Z artystką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ostatni casting do programu You Can Dance odbył się na Torwarze. Co najbardziej zaskoczyło Patricię Kazadi w tej edycji? Czego jurorzy szukają u uczestników? Czy Kinga Rusin ma już swoich faworytów? Z Patricią, Kingą Rusin i Agustinem Egurrolą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Kinga Burzyńska rozmawiała z Anną Trzebiatowską, dyrektor artystyczną Festiwalu Off Plus Camera, która jest też jurorką festiwalu filmowego w Sundance. Jakie filmy obejrzała do tej pory i czym się kieruje oceniając te filmy? Jakie gwiazdy spotyka i kogo miała okazję poznać?

  Prezydent Francois Hollande podobno ma romans z francuską aktorką Julie Gayet. Dzień po publikacji tej wiadomości w mediach, partnerka prezydenta trafiła do szpitala z powodu "bardzo silnego wstrząsu emocjonalnego". Dlaczego nikt Francois'a Hollande we Francji nie szanuje? Czy romans pogrąży jego polityczną karierę? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Mikołaj Rey oraz Michel Moran.

  Ewy nikomu przedstawiać nie trzeba. Nowa jurorka "X-Factor" podczas sesji fotograficznej zdradziła, jaką będzie jurorką oraz skomentowała wpisy o swojej nadwadze.

  Zanim zasiadł w fotolu jurora "Mam talent" o jego trudnym charakterze krążyły legendy. Program pokazał jednak, że "nie taki diabeł straszny jak go malują", a sam Kozyra okazał się miłym i czarującym człowiekiem. Czy to tylko wykreowany dla potrzeb programu wizerunek? Dlaczego Kozyra jest taki łagodny w "Mam talent"? - Taki sposób rysowania się w telewizji chamstwem już mija. Jeżeli codziennie jesz pomiodorową, to masz tego dosyć - mówił w Dzień Dobry TVN Robert Kozyra. Co robi, gdy uczestnik "Mam talent" irytuje go? Jak sypia, dlaczego go nosi i czego mu najbardziej brakuje?

  Wczoraj był naprawdę przepiękny program, było tyle emocji, wzruszeń, tyle przepięknego tańca, tyle młodych utalentowanych ludzi, więc trudno było nie płakać - mówił w Dzień Dobry TVN wzruszony juror Agustin Egurrola, który uważa, że Asia i Bartek nie powinni odpaść z programu "You can dane". A co Wy o tym myślicie? Wprawdzie ulubieniec dziewczyn odpadł z programu, ale jego przygoda z tańcem się nie kończy. Teraz pojedzie na czteromiesięczne stypendium do Danii ufundowane przez jedną z duńskich uczelni. Jakie plany ma Joanna?

  Z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedziliśmy Zabrze, gdzie przyglądaliśmy się pierwszemu castingowi do "X Factor" z udziałem jurorów. Spotkaliśmy się z uczestnikami, a także z nową jurorką programu Tatianą Okupnik!