Charlie Robison nie żyje. Piosenkarz był jurorem w reality show

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak rozmawiać z dziećmi o umieraniu?
Jak rozmawiać z dziećmi o umieraniu?
Charlie Robison był popularnym wokalistą country. W trakcie kariery wydał 9 albumów, a jego najbardziej znane piosenki to m.in. "My Hometown" czy "El Cerrito Place". Artysta odszedł w szpitalu w San Antonio (stan Teksas). Jaka była przyczyna jego śmierci?

Charlie Robison zmarł 10 września

Charlie Robison w latach 80. był członkiem kilku zespołów muzycznych, aż wreszcie postanowił rozpocząć solową karierę. Jego debiutancki album "Bandera" został wydany w 1996 roku. W następnych latach wydał jeszcze 8 płyt, a ostatnia pojawiła się na rynku w 2013 roku. Krążek "Life of the Party" z 1998 roku cieszył się wielką popularnością wśród fanów muzyki country. Wokalista był również jurorem w reality show "Nashville Star".

Informację o śmierci Charliego Robisona potwierdziła jego żona Kristen Robison.

- Z ciężkim sercem dzielę się wiadomością, że mój mąż Charlie Robison zmarł w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Moje serce jest złamane. Proszę o modlitwę za mnie, nasze dzieci i naszą rodzinę - napisała wdowa.

Charlie Robison - okoliczności śmierci

Jak podaje serwis The Hollywood Reporter, Charlie Robison zmarł 10 września w szpitalu w San Antonio po zatrzymaniu akcji serca, a także na skutek innych powikłań. W 2018 r. muzyk przeszedł poważny zabieg medyczny, po którym nie wrócił już do śpiewania.

Jego pierwszą żoną była Emily Strayer, założycielka zespołu country The Chicks. Miał z nią trójkę dzieci. Z drugą żoną Kristen Robison doczekał się jednej pociechy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło: The Hollywood Reporter

Źródło zdjęcia głównego: Rick Diamond/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości