Gwiazdy

Muzyczny debiut Alżbety Lenskiej. "Ta praca jest niesamowita"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
ALżbeta Lenska – debiut muzyczny
ALżbeta Lenska – debiut muzyczny Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Alżbeta Lenska doskonale odnajduje się w zawodzie aktorki, ale w jej życiu nie brakuje także miejsca na muzykę. Utalentowana artystka spełniła jedno z największych marzeń, nagrywając swój pierwszy singiel. W Dzień Dobry TVN debiutująca wokalistka odsłoniła kulisy pracy nad utworem "Deal Chwil".

Alżbeta Lenska o muzycznym debiucie

Alżbeta Lenska może poszczycić się wieloma sukcesami. W jej dorobku artystycznym nie brakuje nieprzeciętnych ról teatralnych, filmowych i serialowych. Artystka postanowiła jednak pójść o krok dalej i z pomocą saksofonisty Petera Zimnego i kompozytora, a zarazem producenta muzycznego Andersa Grahna nagrała swój pierwszy singiel.

- Oni zrobili melodię i muzykę. Ja miałam przyjemność być z nimi w studiu. To jest tak cudowne odkryć, jak ta praca jest niesamowita - przyznała Alżbeta Lenska.

Alżbeta Lenska w utworze "Deal Chwil"

Debiutancki singiel Alżbety Lenskiej napawa optymizmem i nadzieją. Opowiada tym, że każdy człowiek miewa w życiu ma gorsze chwile i trzeba nauczyć się stawiać temu czoło. Artystka zachęca słuchaczy do tego, by cieszyli się chwilą, nawet w obliczu problemów.

Piosenka o wymownym tytule "Deal Chwil" powstała w szwedzkim Malmö. Alżbeta Lenska premierowo wykonała ją na scenie Dzień Dobry TVN.

Alżbeta Lenska w piosence "Deal Chwil". Zobacz wideo:

Alżbeta Lenska w piosence „Deal chwil”
Alżbeta Lenska w piosence „Deal chwil” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego:  Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości