Gwiazdy

Antek Królikowski po przerwie wrócił na czerwone dywany. Miał ważny powód

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Mateusz Hładki
Najnowsze informacje ze świata gwiazd
Najnowsze informacje ze świata gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Antek Królikowski po publicznym konflikcie z Joanną Opozdą zapowiedział, że na jakiś czas musi zniknąć z show-biznesu i mediów społecznościowych. Po dłuższej nieobecności postanowił jednak powrócić na czerwone dywany. Pojawił się na ważnej dla niego premierze filmowej. Jakiej? O szczegółach opowiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Antek Królikowski wrócił show-biznesu

Ostatnie miesiące w życiu Antka Królikowskiego były pełne zawirowań. Najpierw rozstał się ze swoją ciężarną żoną, Joanną Opozdą. Wydarzyło się to na kilka tygodni przed narodzinami ich syna Vincenta. Następnie w mediach gruchnęła informacja, że aktor ma nową partnerkę. W tle publicznej wymiany zdań Antka i Joanny pojawiły się też wątki niepłacenia alimentów, a także nierównego podziału opieki nad dzieckiem.

W pewnym momencie sytuacja była już tak napięta, że aktor postanowił usunąć się w cień. Zapowiedział przerwę od show-biznesu i mediów społecznościowych. W tym czasie miał poukładać sobie prywatne sprawy i naładować baterie na nowe, zawodowe wyzwania.

"Kryptonim Polska" o czym jest film

Najwidoczniej Królikowski doszedł już do siebie, ponieważ pojawił się na oficjalnej premierze nowego filmu "Kryptonim Polska".

- Powrót na salony, tak krzyczą portale, tak krzyczy kolorowa prasa. Antek Królikowski powrócił na salony, by promować film, w którym zagrał "Kryptonim Polska" - powiedział Mateusz Hładki, prowadzący show-biznesowy cykl w Dzień Dobry TVN.

O czym opowiada nowa, polska produkcja?

- Film od najbliższego piątku w kinach. Zagrała w nim plejada gwiazd m.in. Cezary Pazura, Borys Szyc, Maciej Musiałowski. To czarna komedia. Dwa skrajnie różne światopoglądy i nagle wspólny mianownik, czyli młodzi, zakochujący się w sobie ludzie. Na początku jeszcze nie wiedzą, że w sprawach fundamentalnych są podzieleni. Czy miłość przezwycięży te podziały? Czy można pogodzić otwartość i tolerancję z nacjonalizmem? Odpowiedzi na te pytania w "Kryptonim Polska" - stwierdził dziennikarz.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości