Gwiazdy

Agnieszka Chylińska wznawia jubileuszową trasę koncertową: "Będą to koncerty bezpieczne"

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska wraca do koncertowania i szykuje dla fanów wyjątkowy występ. Piosenkarka wznawia swoją jubileuszową trasę i zapowiada kilka niespodzianek. Ponadto pojawi się w "Salonie dźwięku", czyli przygotowywanym przez telewizję TVN i Player.pl cyklu wieczorów z udziałem największych gwiazd polskiej muzyki.

"Warto było szaleć tak!" - Agnieszka Chylińska wraca na scenę

W tym roku Agnieszka Chylińska świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu gwiazda zorganizowała specjalną trasę koncertową "Warto było szaleć tak!". Bilety zostały niemal całkowicie wyprzedane, a na pierwszych występach bawiły się tysiące fanów. Niestety przez pandemię artystka musiała wstrzymać świętowanie i przełożyć koncerty. Teraz, kiedy można już organizować wydarzenia kulturalne, piosenkarka wraca na scenę.

Trzy koncerty odbędą się w sierpniu, oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

To jest genialna historia, ponieważ to jest takie fajne wyciągnięcie ręki w stronę artystów, którzy po prostu chcą grać bez względu na to, czy coś krąży, czy nie krąży

– stwierdziła gwiazda.

Agnieszka zapewniła, że wszyscy zaangażowani w organizację imprez muzycznych na bieżąco śledzą wszystkie ogłoszenia dotyczące bezpieczeństwa.

Będą to koncerty bezpieczne. Będą to koncerty, gdzie nie musimy się o nic martwić

– zapewniła Chylińska.

Jak się okazuje, moc muzycznych wrażeń to nie wszystko, co przygotowała Agnieszka. Przed każdym koncertem spotka się z fanami i będzie podpisywać swoje książki.

Dla wszystkich fanów mojej twórczości literackiej też taką niespodziankę szykujemy, że oprócz tego że odbędą się koncerty, to jeszcze będę podpisywać moje książki

Agnieszka Chylińska w "Salonie dźwięku"

Gościnny występ Agnieszki Chylińskiej w ramach "Salonu dźwięku" to kameralne spotkanie z widzami przed telewizorem, a zarazem wycinek, krótki fragment tego, co artystka wykonuje na trasie koncertowej. Tym razem gwiazda zaprezentuje swoje największe hity w otoczeniu drzew i natury.

Dla mnie to jest taki przedsmak tego, co się wydarzy na tej naszej trasie jubileuszu

– przyznała piosenkarka.

Bardzo cieszy się z tego, że nareszcie może wrócić na scenę.

Podchodzę do tego z ogromnym entuzjazmem. To jest tak, jakby ktoś ci nagle dał szklankę wody po wielu tygodniach suszy (...) Nie wyobrażam sobie życia bez grania, bez publiczności przede wszystkim

- zaznaczyła Agnieszka Chylińska.

Oprócz Agnieszki w ramach cyklu "Salon dźwięku" wystąpi również Kamil Bednarek. W studiu Dzień Dobry Wakacje artystka nie kryła swojego zachwytu faktem, że oboje biorą udział w tym projekcie.

Swój występ będzie miał Kamil Bednarek, co jest dla mnie też genialną informacją, bo jest to chłopak z programu „Mam Talent”, chłopak, który debiutował u nas, jest naszym półfinalistą

"Salon dźwięku" – wyjątkowe wydarzenie muzyczne na antenie TVN i Player.pl

"Salon dźwięku" to cykl letnich, klimatycznych spotkań z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. W leśnej, plenerowej scenerii artyści zaśpiewają swoje najlepsze utwory w dobrze znanych już fanom aranżacjach. Te niezwykłe wydarzenia będą połączeniem kameralnego występu oraz rozmowy z gwiazdą. Na widzów czeka wyjątkowa uczta zmysłów oraz wiele ciekawych tematów. Całość poprowadzi Gabi Drzewiecka.

Myślę, że wszyscy tęsknimy za muzyką i wspólnymi spotkaniami. "Salon dźwięku" wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którym brakowało takiej formy rozrywki. Do tego dorzucamy element talk-show i wyjątkowe, kameralne miejsce. Tak powstaje przepis na idealny wieczór, gdzie każdy składnik sprawia, że będzie to udane, muzyczne danie

– komentuje Gabi.

Gośćmi "Salonu dźwięku" będą Kamil Bednarek (8 sierpnia) oraz Agnieszka Chylińska (15 sierpnia). Leśny plener zapewni wyjątkowy, kameralny klimat występów.

Cieszę się, że będę mógł podzielić się swoją spotęgowaną energią z moimi fanami! Jestem więcej niż pewny, że to ja stęskniłem się za nimi bardziej, niż oni za mną…

- mówi Kamil Bednarek.

Cykl emitowany będzie na antenie TVN oraz w serwisie internetowym Player.pl w dwie kolejne soboty, 8 oraz 15 sierpnia o godz. 20:00.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Agnieszka Chylińska o nowej książce i czasie izolacji:„Najważniejsze chyba dla mnie było to, żeby mieć zajęcie”

Agnieszka Chylińska obchodzi 44. urodziny i pokazuje zdjęcie z dzieciństwa. Jak artystka zmieniała się przez lata?

Fani martwią się o Agnieszkę Chylińską. Managerka: „Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie”

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości