Kamil Bednarek

  Kamil Bednarek

  W piątek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego podało, że 2064 podmioty otrzymają pomoc finansową w ramach Funduszu Wsparcia Kultury (FWK) na bieżącą działalność muzyczną, teatralną i taneczną, a także utrzymanie miejsc pracy. W sieci rozgorzała dyskusja o wysokości dotacji. Jednym z beneficjentów miał być Kamil Bednarek, który zdecydował się zabrać głos w sprawie. Sprawę pomocy skomentował również Kult. Z powodu kontrowersji resort kultury w niedzielę wstrzymał realizację wypłat.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Kamila Bednarka, który odpowiadał też na Wasze pytania na czacie. Domowe zacisze czy trasa koncertowa? Kogo chciałby zabrać na wycieczkę? Warszawa czy rodzinna miejscowość? Jamajka czy Etiopia? Kamil opowiedział też o muzycznych planach na najbliższy czas.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dziś Kamil Bednarek z utworem "Talizman", który zapowiada nowy album artysty. Częstujcie się pozytywną energią! Kamil odpowiadał tez na Wasze pytania na czacie, opowiedział też Magdzie i Marcinowi o swoich muzycznych wyzwaniach na nadchodzące miesiące.

  Wiedza wyniesiona z czasów szkolnych przydaje się w najmniej oczekiwanych momentach ;) Do tablicy wezwaliśmy naszych prowadzących. Czy Kinga i Piotr byli przygotowani do odpowiedzi? :)

  Gościem Dzień Dobry TVN był Kamil Bednarek. W życiu muzyka sporo się ostatnio dzieje. Co się zmieniło? Jakie wokalista ma plany na najbliższą przyszłość? I jakie niespodzianki przygotował dla swoich fanów?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN będzie niezła jazda: Agnieszka Woźniak-Starak ekspresowo po Azji, a Rusin i Kraśko wywołani do odpowiedzi. Oprócz tego: gdzie rodzą się talenty? O tym piękna i zdolna Maria Andrejczyk, a na koniec muzyka pełna słońca i rozkołysany Kamil Bednarek, czyli występ i czat z wokalistą. Bądźcie z nami w sobotę o 8.00! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Krasko.

  Kamil Bednarek nagrał piosenkę, którą wiele lat temu jego tata napisał dla mamy artysty. Utwór nosi tytuł "List" i znajduje się na ostatniej płycie wokalisty "Oddycham". W Dzień Dobry TVN Kamil powiedział, jak doszło do powstania tej piosenki i za co jest wdzięczny swojemu ojcu. Jak mama zareagowała na tę piosenkę? Jakie artysta ma plany zawodowe?

  W czwartek w Dzień Dobry TVN Dzień Ojca inaczej, czyli ci, którzy mieli trudne relacje z tatą i nie bali się o tym powiedzieć. Następnie: tata mamie, a wykonawcą jest znany syn - Kamil Bednarek w wyjątkowej piosence. Oprócz tego: Topa, Lichota, Błaszczyk i Nowak przed ekstremalnym wyzwaniem. A na koniec: ekstremalnie dobry fryzjer - Mistrz Świata z Kleszczowa Błażej Adamus, który pokonał aż tysiąc osób. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  To największa w Polsce sortowania listów. Już wczoraj w niej pojawił się Święty Mikołaj, ten z Rovaniemi. Dwa miliony listów na dobę. Dwa poziomy. Dwa tysiące ludzi. I czynne 24 h na dobę. Prezenter pogody Bartek Jędrzejak był w warszawskiej sortowni listów.

  Antologia reportażu, która ukazała się właśnie, pod redakcją Mariusza Szczygła, powstała ponieważ: "Polska szkoła reportażu oprócz oscypka, ogórków kiszonych i poezji polskiej to jest najciekawsze co mamy". Czym różni się literat od reportażysty?

  Niedziela w Dzień Dobry TVN: Marcin Wyrostek na scenie, Natalia Szroeder w kuchni, Natalia Klimas, Milena Suszyńska oraz Mariusz Szczygieł na czacie. Ponadto: Tomasz Ossoliński, Anna Starmach, Wojciech Mecwaldowski i Kamil Bednarek, Agnieszka Dygant Zapraszamy w niedzielę od 8.30! Program poprowadzi Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  11-letni Wojtek Olejarz to zagorzały fan Kamila Bednarka. Jego marzenie się ziściło - Kamil wziął go pod swoje skrzyła - wspiera karierę Wojtka. Dlaczego chłopiec zapałał miłością właśnie do reggae? O tym opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN. Towarzyszyła mu mama oraz Kamil Bednarek. Dlaczego mama Wojtka nie zgodziła się na kontrakt syna w USA?

  W kawiarence TVN Cafe Kamila gościliśmy razem z Piotrem Stanclikiem. Dziś wieczorem w „Mam Talent” wykonają swój najnowszy singiel. A nam opowiedzieli o swoich inspiracjach, nowym projekcie, rozpadzie zespołu i planach na przyszłość.

  Z kamerą Dzień Dobry TVN towarzyszyliśmy Kamilowi Bednarkowi w trasie koncertowej. Jak radzi sobie z popularnością i pokusami? O co najczęściej pytają go dziewczyny? Czy planuje założenie rodziny?

  Album Kamila Bednarka na 1 miejscu najlepiej sprzedających się albumów! "Rewolucja seksualna" według Madoxa. Takie nagłówki wiadomości towarzyszyły sukcesom uczestników programu "Mam Talent". W studiu Dzień Dobry TVN Kamil Bednarek i Madox opowiedzieli o tym, jak wykorzystać szansę, którą daje udział w programie typu talent-show.