Gwiazdy

Agata Młynarska świętuje 7. rocznicę ślubu i zapowiada: "Nie wypuścimy tego szczęścia"

Gwiazdy

Agata Młynarska
Kamil Piklikiewicz/East News

Już od 7 lat Agata Młynarska jest żoną Przemysława Schmidta. Z okazji kolejnej rocznicy ślubu dziennikarka opublikowała na Instagramie post, w którym w pięknych słowach zwróciła się do męża.

7. rocznica ślubu Agaty Młynarskiej

Od jakiegoś czasu Agata Młynarska i jej mąż, Przemysław Schmidt, mieszkają w Hiszpanii, ale za pośrednictwem mediów społecznościowych dziennikarka chętnie dzieli się ze swoimi fanami w Polsce różnymi momentami ze swojego życia. Z okazji 7. rocznicy ślubu opublikowała zdjęcia z tego pamiętnego dnia.

- 22 marca 2014 r. o godzinie 16.00 w Urzędzie Stanu Cywilnego Warszawa Praga Północ wzięliśmy ślub. Oboje przeszliśmy długą drogę, aby się spotkać. Ślub był skromny, w towarzystwie świadków - Henryki Krzywonos -Strycharskiej i Joanny Kurowskiej. Wiedzieliśmy od pierwszego spojrzenia, że dotarliśmy do celu! Że od tej pory idziemy już zawsze razem – wspomina Młynarska.

Dziennikarka odniosła się także do tego, jak obecnie wygląda jej życie. Przy okazji, w pięknych słowach zwróciła się też do swojego męża.

- Niedawno wyruszyliśmy w podróż, przed siebie. Chcieliśmy być więcej razem. Czas w dojrzałym związku płynie szybciej. Nie ścigamy się z nim. Jesteśmy tu i teraz. Dziękujemy za każdy dzień. W miłości i zdrowiu. Na przekór losowi i wszystkim sceptykom, stworzyliśmy rodzinę. Dużą, wesołą, wspierającą się wzajemnie. Trzymamy sztamę – napisała Agata Młynarska i dodała: "Nie wypuścimy tego szczęścia, będziemy je cisnąć do końca. Dziękuję Ci kochanie, że mnie tak trzymasz mocno, że słyszę bicie Twojego serca".

Mąż Agaty Młynarskiej - kim jest Przemysław Schmidt?

Przemysław Schmidt jest trzecim mężem Agaty Młynarskiej. Poznali się w grudniu 2012 roku. Młynarska od razu poczuła, że spotkała "mężczyznę swojego życia".

Przemysław Schmidt to radca prawny, który do 2013 roku był przewodniczącym rady nadzorczej firmy TRIGON. Ukończył studia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 1999 roku otrzymał tytuł "Osoby mającej największy wpływ na kształt rynku mediów w Polsce".

W 2020 roku Schmidt rozpoczął studia na jednej z największych prywatnych szkół zarządzania i biznesu na świecie, francuskiej INSEAD. – Mój mąż zamierza przed 60-tką przeniknąć jeszcze jedną specjalizację, jaką jest psychologia biznesu – pochwaliła się Młynarska w jednym z wywiadów.

Zobacz wideo: Na jakich fundamentach powinien opierać się zdrowy związek? Agata Młynarska odpowiada

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości