Gwiazdy

Adriana Kalska zaskoczyła metamorfozą. Mikołaj Roznerski nie jest zadowolony z nowego wyglądu ukochanej?

Gwiazdy

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska opublikowała na Instagramie zdjęcia, które zaskoczyły nie tylko jej fanów, ale też Mikołaja Roznerskiego - ukochanego aktorki. Jak teraz prezentuje się Kalska? Dlaczego postanowiła zmienić fryzurę?

Adriana Kalska blondynką

Na najnowszym zdjęciu opublikowanym w mediach społecznościowych, Adriana Kalska prezentuje się w zupełnie nowej odsłonie. Po jej ciemnych włosach zostało już bardzo niewiele.

- Ale jak? Gdzie moja brunetka? - pyta zdezorientowany Mikołaj Roznerski, prywatnie partner Kalskiej.

Fani aktorki są podzieleni. Dla jednych Adriana w blond włosach wygląda świetnie, inni podkreślają, że wolą ją jako brunetkę. Biorąc jednak pod uwagę podpis fotografii, można przypuszczać, że nowa fryzura to tylko peruka, z której Kalska korzysta przy okazji nowego projektu, w który jest zaangażowana. Dla widzów TVN7 mamy dobrą wiadomość - chodzi o produkcję, którą można oglądać na antenie właśnie tej stacji. Szczegóły już wkrótce.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Związek Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego wyszedł na jaw w marcu 2018 roku, kiedy to para potwierdziła swoją prywatną relację za pośrednictwem Instagrama. Od tamtej pory niemal nie odstępują się na krok, choć spotykali się już wcześniej. Uczucie połączyło ich na planie serialu, w którym razem występują.

Fani Kalskiej i Roznerskiego kibicują im i wyczekują dnia, w którym ich ukochana para powie sobie "tak" i zostanie małżeństwem. Czy do tego dojdzie? A może to już się stało? Zarówno Adriana, jak i Mikołaj, trzymają szczegóły swojego związku w tajemnicy i ujawniają tylko tyle, ile sami chcą.

Zobacz wideo: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem zawodowo i prywatnie

Zobacz także:

Co łączy Klaudię El Dursi z Piotrem Stramowskim? Wspólnie spędzony wieczór został uwieczniony

Anna Kalczyńska pokazała, jak przez lata zmieniła się jej córka. "Dziecko dorasta, a Pani młodnieje"

Agnieszka Kotońska wspomina swój bajkowy ślub. "Jadąc karetą, machałam do ludzi jak papież"

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości