blondynka

  Wiosna to wprost idealny czas na metamorfozę. Z nadejściem cieplejszych miesięcy warto postawić na koloryzację, która podkreśli subtelną opaleniznę. Blond zbliżony tonacją do słodkiego, waniliowego kremu doskonale wpisuje się w tę koncepcję. Przekonują o tym doświadczeni styliści fryzur i trendsetterki, które zdecydowały się na ten modny odcień.

  "Kobieta zmienną jest".

  Jakie odcienie będą królowały w tym roku?

  Zofia Zborowska-Wrona we wtorek w samo południe pochwaliła się efektem wizyty w salonie fryzjerskim. Aktorka wróciła do blondu. "Równo rok wytrzymałam bez farbowania".

  Piękne, lśniące włosy to marzenie każdej kobiety, również blondynki. O jasne kosmyki należy dbać nieco więcej, niż o ciemne. Co zrobić, żeby nasz głowa przyozdobiła się nieskazitelnym blondem?

  Adriana Kalska opublikowała na Instagramie zdjęcia, które zaskoczyły nie tylko jej fanów, ale też Mikołaja Roznerskiego - ukochanego aktorki. Jak teraz prezentuje się Kalska? Dlaczego postanowiła zmienić fryzurę?

  Od początku kariery Mandaryna miała jasne włosy. Platynowy blond był stylistyczną wizytówką piosenkarki. Teraz zaskoczyła fanów pokazując zdjęcia w nowej fryzurze. Zobacz, jak wygląda z ciemnymi włosami.

  Zamiast odkładać pieniądze na własne mieszkanie, ona wybrała podróże. Na tę największą w swoim życiu wybrała się w dość specyficznym momencie - w pandemii. Przez ostatni rok i 3 miesiące zwiedziła 20 krajów. Na swoim kanale "Blondynka w drodze" - Marta Niedziela - dzieli się doświadczeniami i przygodami z wyjazdów. Nam opowiedziała o nich osobiście.

  Lato to pora roku, kiedy chętniej niż zwykle eksperymentujemy z wyglądem. Potrzebę zmiany wizerunku poczuła także Ewelina Lisowska. Piosenkarka postanowiła pożegnać się z ciemnymi włosami i postawiła na słoneczny blond. Efektem metamorfozy pochwaliła się w sieci.

  Jak rozjaśnić włosy, żeby ich nie zniszczyć? Jak z ciemnych włosów przejść na blond? O tym w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała kolorystka Sandra Kpodonou. Na czym polega metoda, która stosuje Sandra? Jaka jest różnica pomiędzy malowaniem a farbowaniem włosów? Czy ta metoda ma jakieś wady? Co najbardziej szkodzi naszym włosom?

  Ostatnio, na jednej z imprez Filip Chajzer pojawił się w towarzystwie pewnej blondynki. Dodajmy, że nie była to Małgosia - jego życiowa partnerka. Kim zatem była owa towarzyszka? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.