Adriana Kalska

  Które żarty bawią Mikołaja Roznerskiego, a które Adrianę Kalską czy Dawida Wolińskiego?

  Na co dzień jeździ z jednego planu zdjęciowego na drugi, ale w wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom. A ma ich sporo, co pokazał w Dzień Dobry TVN.

  "Nasze prywatne drogi się rozeszły".

  "W życiu piękne są tylko chwile".

  "To nie jest przyjemna strona tego zawodu".

  Adrianna Kalska zagrała w serialu "Papiery na szczęście", który można oglądać w TVN7. Aktorka wciela się w Martę, która jest główną bohaterką borykającą się z wieloma przeciwnościami losu. Jak sobie z nimi poradzi?

  Adriana Kalska jest gwiazdą nowego serialu TVN7 pt. "Papiery na szczęście". W sieci pojawił się właśnie teledysk promujący produkcję. Piosenkę "Plan awaryjny" śpiewa Lanberry, a na ekranie widzimy uciekającą pannę młodą.

  Już jesienią na antenie TVN7 zadebiutuje nowy serial codzienny pt. "Papiery na szczęście". Główną rolę gra w nim Adriana Kalska, która w mediach społecznościowych pokazała właśnie zdjęcia z planu czołówki do produkcji. Fani nie przestają jej komplementować.

  Adriana Kalska opublikowała na Instagramie zdjęcia, które zaskoczyły nie tylko jej fanów, ale też Mikołaja Roznerskiego - ukochanego aktorki. Jak teraz prezentuje się Kalska? Dlaczego postanowiła zmienić fryzurę?

  Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski już za kilka miesięcy mieli zostać małżeństwem. Bajkowy ślub miał odbyć się w tegoroczne wakacje we Włoszech. Niestety panująca pandemia pokrzyżowała plany pary, a aktor ogłosił, że ceremonia została odwołana.

  "Sama Słodycz" to nowy serial telewizji TVN. Scenariusz napisała Agnieszka Pilaszewska. Fryderyk, główny bohater serialu, to facet z klasą, z zasadami, wrażliwy, inteligentny i nieco tajemniczy. Pisarz. Czy Fryderyk i Żabcia z „Przepisu na życie” mają ze sobą coś wspólnego? W końcu w bohaterów serialu wcielił się ten sam aktor! W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Piotr Adamczyk. Towarzyszyły mu Roma Gąsiorowska oraz Adriana Kalska. Jak Roma ukrywa na planie, że jest w ciąży?