Gorące tematy

Wyjątkowy pokaz serialu "Kontrola 4". Uczestnicy Parady Równości spotkali się w warszawskiej Kinotece

Gorące tematy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
"Kontrola 4"

Parada Równości w Warszawie to wydarzenie, które każdego roku niesie za sobą szereg niepowtarzalnych emocji. W sobotę, 25 czerwca br. na ulicach stolicy odbył się marsz, który zwieńczono pokazem finałowego sezonu serialu "Kontrola". Nie zabrakło też innych atrakcji. Na Placu Defilad stanęło Miasteczko Równości, a w nim wyjątkowe stoisko, przygotowane z myślą o fanach produkcji.

"Kontrola 4" - wyjątkowy pokaz po Paradzie Równości

Parada Równości po raz kolejny przeszła ulicami Warszawy. Tegoroczna odsłona wydarzenia stanowiła nie lada atrakcję dla miłośników serialu "Kontrola", którzy mieli okazję wziąć udział w bezpłatnym pokazie finałowego sezonu produkcji, a nawet spotkać się z jej twórcami.

Społeczność LGBT

Czy wolno być gejem w sporcie?
Czy wolno być gejem w sporcie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Kontynuacja poruszającej historii o miłości autorstwa Nataszy Parzymies została zaprezentowana w warszawskiej Kinotece. Wyjątkowy seans wystartował o 19:00. Nie da się ukryć, że dla uczestników Parady Równości było to idealne zwieńczenie pełnego emocji dnia.

"Kontrola 4" - serialowe stoisko w Miasteczku Równości

Uczestnicy Parady Równości spotkali się o 14:00 pod Pałacem Kultury i Nauki. Kilka godzin wcześniej na warszawskim Placu Defilad stanęło Miasteczko Równości, dzięki któremu osoby biorące udział w marszu mogły w wyjątkowy sposób celebrować wspólnie spędzony czas. Jedną z niekwestionowanych atrakcji okazało się dla nich stoisko serialu "Kontrola".

W wyjątkowej inicjatywie wzięli udział twórcy popularnej produkcji, między innymi uznana reżyserka i scenarzystka filmowa Natasza Parzymies oraz aktorzy Adrianna Chlebicka i Anu Czerwiński.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości