pokaz

  Parada Równości w Warszawie to wydarzenie, które każdego roku niesie za sobą szereg niepowtarzalnych emocji. W sobotę, 25 czerwca br. na ulicach stolicy odbył się marsz, który zwieńczono pokazem finałowego sezonu serialu "Kontrola". Nie zabrakło też innych atrakcji. Na Placu Defilad stanęło Miasteczko Równości, a w nim wyjątkowe stoisko, przygotowane z myślą o fanach produkcji.

  Bańki mydlane idealnie nadają się do urozmaicania imprez okolicznościowych. Ich potencjał można wykorzystać na wiele różnych sposobów.

  MMC to znany na rynku modowym duet, który tworzy odważne i nonszalanckie kreacje. Wszystko zaczęło się ponad 25 lat temu. Ilona i Rafał poznali się na studiach w Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

  Flesz Fashion Night to jedno z największych wydarzeń modowych w Polsce. Mateusz Hładki wybrał się na pokazy z kamerami, by specjalnie dla naszych widzów zdać relację z eventu. Co działo się ostatniej nocy?

  Andrzej Sałacki jest specjalistą ujeżdżania koni. Jako jedyny w historii polski jeździec otrzymał zaproszenie na prywatny występ przed królową Elżbietą II. Na czym polega jego praca?

  Pokazy mody w dobie pandemii wyglądają nieco inaczej, ale nie są mniej spektakularnie niż wcześniej. Co prawda prezentacje kolekcji już nie odbywają się w obecności gwiazd i dziennikarzy, ale projektanci prześcigają się w nowatorskich pomysłach, które przyciągnęłyby ciekawskie spojrzenia internautów. Najnowszy pokaz Saint Laurent przeszedł najśmielsze oczekiwania. Ten klip jest niezwykłym dziełem sztuki.

  Jowita Przystał i Michał Danilczuk wygrali prestiżowe taneczne show BBC "The Greatest Dancer". Po tym sukcesie otworzyły się dla nich kolejne drzwi do kariery, ale tym razem w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieli się zaprezentować w "American's Got Talent". Niestety pandemia pokrzyżowała im plany. Ale czy wszystko już stracone? A może los się do nich jeszcze uśmiechnie? O tym opowiedzieli tancerze w Dzień Dobry TVN.

  Ewa Minge pokazała swoją najnowszą kolekcję podczas paryskiego tygodnia haute couture. Z kamerą Dzień Dobry Wakacje pokazowi przyglądała się Agnieszka Jastrzębska. Co było inspiracją tej kolekcji i kto pojawił się na pokazie? Zobaczcie!

  Podczas Warsaw Fashion Street modelki legendarnej Mody Polskiej znów - po 25 latach - spotkały się na wybiegu. W ten sposób chciały uhonorować swojego mistrza Jerzego Antkowiaka. Jak modelki wspominają pracę dla Mody Polskiej? Co podczas pokazu przygotowano dla projektanta? Jak przyjął niespodziankę? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Przy okazji jubileuszego pokazu mody Dawida Wolińskiego dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała gwiazdy, jak i z kim świętują swoje sukcesy. Co odpowiedzieli: Marcin Tyszka, Joanna Krupa, Katarzyna Warnke, Dawid Woliński i Małgorzata Kożuchowska?

  Na pokazie mody Mariusza Przybylskiego Agnieszka Jastrzębska spotkała m.in. Annę Dereszowską z ... narzeczonym. Jak wybranek aktorki odnajduje się na tego typu imprezach i czy na pewno nie wzięli już ślubu?

  "Ocena konia opiera się na jego wyglądzie"! W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o tym, jak przygotować, do wystawy, konia wartego milion dolarów! Jak wygląda jego trening i dlaczego ludzie z całego świata przyjeżdżają do Polski by podziwiać zwierzęta wyhodowane w naszych stadninach? Gościem Kingi i Piotra był trener i prezenter koni Mariusz Liśkiewicz.

  Dziennikarka Katarzyna Jaroszyńska i Ola Kutz zapraszają wszystkich na pokazy stunterów, wystawę motocykli customowych i zawody skuterów. Wielka impreza motocyklowa odbywa się w ten weekend na warszawskim Bemowie.

  Wczoraj na pokazie Joanny Przetakiewicz na wybiegu pojawiły się finalistki Top Model: Osi Ugonoh i Marta Sędzicka. Dlaczego Osi miała ze ciasne buty? Jak wspominają pokaz? Co działo się na backstage'u? Jaki rozmiar stopy nowi Osi, a w jakim musiała wystąpić na wybiegu?

  To już ostatnie chwile przed wieczornym pokazem kolekcji Dawida Wolińskiego. Agnieszka Jastrzębska odwiedziła jego atelier gdzie trwają jeszcze ostatnie prace i nanoszone są drobne poprawki! Jak Dawid ocenia swoją kolekcję i czego spodziewa się po tym pokazie?

  Poranka wcale nie musisz rozpoczynać od przeglądu prasy i porannej kawy. Możesz sobie poćwiczyć... i trochę się rozgrzać, jak zawodniczki karate i medalistki Mistrzostw Europy, które gościliśmy dziś w Dzień Dobry TVN. Czy karate to sport dla kobiet? I jakich poświęceń wymaga od Pauli Malikowskiej, Natalii Wódki i Anny Bielskiej osiągnięcie takiej formy?

  Anna Wendzikowska przyglądała się ostatnim przygotowaniom do pokazu Łukasza Jemioła w towarzystwie samego projektanta i "pierwszego oficera", czyli reżysera pokazu - Katarzyny Sokołowskiej.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Robertem Kupiszem i Katarzyną Sokołowską, by pozmawiać o przygotowaniach do pokazu Kupisza. Kto boi się Katarzyny Sokołowskiej? Czy przygotowania ich stresują? Czym zaskoczy nas Robert Kupisz?

  Pokaz w kościele - sztuka czy prowokacja? Macieja Zienia zaprosiliśmy do studia Dzień Dobry TVN, by porozmawiać z nim o jego pokazie, który odbył się... w kościele.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska odwiedziła Macieja Zienia w jego nowym atelier, gdzie trwają ostatnie przygotowania do pokazu. Czym zaskoczy nas nowa kolekcja Zienia? Jakie kolory będą królować wiosną i latem 2014 roku?

  Jest jedną z najbardziej znanych aktorek na świecie, świetnie realizuje się zarówno w poważnych produkcjach jak i w komediach. I właśnie, po krótkiej przerwie, wraca na ekrany kin w komedii The Heat. Co jest dla Sandry Bullock największą nagrodą i dlaczego uciekła z pokazu przedpremierowego?

  Agnieszka Jastrzębska i najnowsze wieści z show-biznesu. Uczestniczki 3. edycji Top model kilka dni po finałowym odcinku programu wzięły udział w profesjonalnym pokazie. Jak się czuły? Czy rywalizowały ze sobą? Posłuchajcie, co powiedziały Agnieszce Jastrzębskiej.

  Gdzie grasował wczoraj "Jastrząb"? Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska była na pokazie Dawida Wolińskiego. Czy pokaz się jej podobał? Kogo tam spotkała? Czy Oliwia, córka Dawida Wolińskiego, odziedziczyła po ojcu pasję do mody i talent do projektowania? A może pójdzie w ślady "wujka" Marcina Tyszki? Co Mariusz Czerkawski robi w weekend na lodowisku?

  Projektantka i kostiumograf Kaja Śródka postanowiła ruszyć na podbój Rosji. Wzięła udział w Fashion Week w Sankt Petersburgu. Została tam zaproszona wraz ze swoimi projektami. Jak wspomina zdobywanie wizy do Rosji? Ile projektów fraków i biżuterii zabrała ze sobą na ten pokaz? Jak oceniono jej projekty i, jak zareagowała na nie rosyjska publiczność? Czy zaprojektowane przez nią, ozdobne fraki, można też nosić na co dzień?

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się z kamerą Dzień Dobry TVN do Paryża. W czasie odbywającego się tam w polskiej ambasadzie pokazu mody Gosi Baczyńskiej spytała obecnych tam gości o polskie akcenty we Francji.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała o modowych wpadkach m.in.: z Agnieszką Dygant, Małgorzatą Sochą, Mają Bohosiewicz, Grażyną Wolszczak, Karolinę Malinowską i Darią Widawską.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Puślecka na próbach Fashion Week Poland spotkała się z Weroniką Książkiewicz, która podczas pokazu będzie chodzić w ubraniach projektanta Tomasza Olejniczaka. Jak Weronika ubiera się na co dzień? Czy interesuje się modą? Czy zdarza się jej założyć dres?

  Agnieszka Jastrzębska była na pokazie Marni dla jednej z sieciówek. Tam spotkała się m.in. z modelką Karoliną Malinowską.

  Projektantką Ewą Minge możemy się pochwalić poza granicami kraju. Minge po raz kolejny zaprezentowała swoją kolekcję, tym razem na Paris Fashion Week Haute Couture pokazała najnowszą kolekcję na wiosnę/lato 2012. Jak się czuje po pokazie w Paryżu? Sukces? Czy ubiera zagraniczne gwiazdy?

  Największe gwiazdy spotkały się wczoraj na pokazie Macieja Zienia. Pokaz letniej kolekcji „Look AT time” Wiosna 2012 odbył się w warszawskim klubie Soho Factory. Co będziemy nosić wiosną i latem przyszłego roku? Pokaz Macieja Zienia jest dobrym pretekstem do rozmowy na temat całości pracy twórczej projektanta i jak nie będąc skandalistą zrobić karierę?