spotkanie z fanami

    spotkanie z fanami

    Björk "objawiła się" w Poznaniu w postaci awatara. Fizycznie artystka będąca ikoną współczesnej awangardy znajdowała się w Nowym Jorku. Dlaczego zdecydowała się na taki sposób spotkania w fanami? Jak dokładnie działa zastosowana w czasie spotkania technika i co ma wspólnego z filmem "Avatar"? I w jaki sposób twórczość Björk była obecna podczas "Art&Fashion Forum" w Poznaniu? "Björk daje przykład współpracy z maszynami" - powiedziała w Dzień Dobry TVN inspiratorka wydarzenia Grażyna Kulczyk.

    Lodovica Comello, gwiazda serialu Violetta, będzie gościem Dzień Dobry TVN w najbliższą sobotę! 9 maja zapraszamy wszystkich na spotkanie z Lodovicą w Cafe TVN (na rogu ul. Marszałkowskiej i Hożej) w Warszawie. Lodo czeka na Was od 9.00 do 10.30! Będziecie? :-)

    Jak Lisowska czuje się w Krakowie, gdzie promuje swoją płytę "Nowe Horyzonty"? Czy nie przeszkadza jej krakowski smog? Czy to prawda, że wciąż mieszka z rodzicami i z domu nigdy nie wychodzi bez makijażu? Z Eweliną Lisowską, w Krakowie, spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.