Gwiazdy

Wielki dzień Zbigniewa Hołdysa. „Dziś jest jedyne święto, jakie obchodzę”

Zbigniew Hołdys

Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Wielki dzień Zbigniewa Hołdysa. „Dziś jest jedyne święto, jakie obchodzę”

Zbigniew Hołdys

Piotr Molecki/East News

Skoro świętuje się tylko raz w roku, to dzień ten musi być wyjątkowy. Zbigniew Hołdys obchodzi 33. rocznicę ślubu. Z tej okazji podzielił się zdjęciami z ukochaną żoną Bogumiłą. 

Zbigniew Hołdys świętuje rocznicę ślubu

16 maja, 33 lata temu Zbigniew Hołdys zawarł związek małżeński z Bogumiłą. Rocznica tamtego dnia, to jak pisze, jedyne święto, które obchodzi.

Dziś jest jedyne święto, jakie obchodzę: 33 lata temu Gusia została moją żoną. Najwspanialsza istota na świecie. Więc niech mi dziś nikt nie podskakuje

- napisał w mediach społecznościowych.

Post spotkał się z dużym zainteresowaniem. Obserwatorzy i znajomi życzyli muzykowi i jego żonie kolejnych szczęśliwych lat.

Nieustającego szczęścia w miłości!
Gratuluję Państwu! Pozytywnego, przyszłego, wspólnego czasu
Duuuużo miłości w zdrowiu i szczęściu

- pisali. 

Dołączamy się do życzeń!


Zbigniew Hołdys - kariera

Zbigniew Hołdys to legenda polskiej muzyki. Karierę rozpoczął w wieku 16 lat. Trzy lata później został członkiem zespołu „Maryla Rodowicz i Jej gitarzyści”. Jako muzyk studyjny, pojawił się na ponad 100 płytach różnych wykonawców. W 1977 założył grupę Perfect, a po 6 latach odszedł z zespołu. Muzyk jest autorem największych przebojów zespołu, m.in. „Autobiografii”, czy „Nie płacz Ewka”.

Poza muzyczną działalnością, Zbigniew Hołdys udziela się w sferze publicznej jako dziennikarz i felietonista. Na bieżąco komentuje aktualne wydarzenia z Polski i świata, a jego profil na Twitterze obserwuje ponad 290 tysięcy osób.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
70
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
22.05.2020
Iwanowskaa
Piękny wynik :) W sobotę obchodziłam z męzem 7 rocznicę ślubu jeszcze wiele lat przed nami.. Mąż kupił mi kwiaty i irobota nie wiem co mu się stało :) Pewnie chciał się zrehabilitować, że zapomniał o poprzedniej rocznicy ;)