Gwiazdy

Zbigniew Hołdys w szpitalu. Artysta przeszedł operację

Zbigniew Hołdys

fot. Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Zbigniew Hołdys w szpitalu. Artysta przeszedł operację

Zbigniew Hołdys

fot. Piotr Molecki/East News

Zbigniew Hołdys trafił do szpitala i przeszedł operację oka. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcia, które zatrwożyły fanów. W komentarzach pojawiły się życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Zbigniew Hołdys w szpitalu

68-letni muzyk jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych i chętnie dzieli się swoją opinią, poglądami i przemyśleniami z użytkownikami Internetu. Do tej pory nic nie wskazywało na to, że ma problemy ze zdrowiem. Ku zaskoczeniu wszystkich, Zbigniew Hołdys niezapowiedzianie opublikował w sieci zdjęcia w szpitalnym stroju i zabandażowanym okiem.

Przed i po wymianie oka

- napisał jedynie Hołdys.

Powód hospitalizacji artysty jest jednak wciąż bliżej nieznany. Może wiązać się z pogłębieniem wady wzroku i koniecznością zabiegu. Zdjęcia wskazują na to, że operacją przebiegła pomyślnie.

Fani i przyjaciele wspierają muzyka

Zdjęcie poruszyło fanów i najbliższych Zbigniewa Hołdysa, którzy w komentarzach życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia:

Kuruj się ???

- napisała aktorka Maja Ostaszewska.

Powrotu do zdrowia... ?????
Zdrowia Panie Zbyszku :)
Szybkiego powrotu do zdrowia, pozdrawiam serdecznie ?

- wspierają fani.

Zbigniew Hołdys - kariera

Zbigniew Hołdys to jedna z największych legend polskiej muzyki. Swoją karierę rozpoczął już jako nastolatek. Współpracował z m.in. Marylą Rodowicz i Anną Jantar. Jako muzyk studyjny, pojawił się na ponad 100 płytach różnych wykonawców. W 1976 roku wyjechał na kilka lat do USA grać dla polskiej społeczności w Ameryce. 

Początek lat 80. był najlepszym okresem dla Zbigniewa Hołdysa jako artysty. To wtedy największą popularność zyskała grupa Perfect, której Hołdys był założycielem w 1977 roku. Jest autorem największych przebojów grupy, m.in. Autobiografia, Nie płacz Ewka

W ostatnich latach mogliśmy go oglądać w sferze publicznej jako dziennikarza, felietonistę, blogera i komentatora bieżących wydarzeń ze świata, na temat których opinie chętnie umieszcza w sieci. 

Zobacz archiwalne wideo: Zbigniew Hołdys na scenie Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
64
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0