Gwiazdy

Piotr Fronczewski szykuje się do operacji. Aktor poprosił o zdjęcie spektaklu z jego udziałem

Gwiazdy

Piotr Fronczewski szykuje się do operacji. Aktor poprosił o zdjęcie spektaklu z jego udziałem

Piotr Fronczewski postanowił zrobić sobie małą przerwę w pracy. Jak się okazuje, przyczyną jest stan zdrowia. Aktor niebawem podda się operacji, a następnie czeka go rehabilitacja. Co się stało?

Piotr Fronczewski – stan zdrowia

Jeszcze kilka lat temu Piotr Fronczewski bagatelizował swój stan zdrowia. Mimo problemów z sercem prowadził aktywny tryb życia. Wszystko zmieniało się w momencie, gdy bardzo źle się poczuł i trafił do specjalistów, którzy wykonali u niego kardiowersję.  Od tego czasu aktor zaczął zwracać większą uwagę na swoje zdrowie i tryb pracy.

Miałem dłuższą przerwę, która trochę wynikała z potrzeby wyciszenia. Przystanek samotność na żądanie jest bardzo dobrym pomysłem, jeśli właśnie jest na żądanie. Ale uprawiam taki zawód, który nie pozwala odpocząć. Jeśli tylko człowieka chcą, potrzebują i zapraszają, to chce się grać do końca. To uzależnia 

- powiedział w jednym z wywiadów Fronczewski.

Piotr Fronczewski – operacja

Obecnie aktor postanowił wykorzystać przerwę na planie w serialu „W rytmie serca”, by podreperować swoje zdrowie. Fronczewski poprosił także o zdjęcie spektaklu z jego udziałem. Informacja ta bardzo zdziwiła współpracowników. Okazuje się jednak, że nie ma powodów do obaw. Pan Piotr wolny czas zamierza przeznaczyć na operację i rehabilitację kolana. Aktor, mając nauczkę z przeszłości, nie chce czekać do ostatniej chwili z zabiegiem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
4
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
27.09.2020
Veto
Nie ma to jak skończyć grę w serialu "w rytmie serca" i pójść na operację serca.