Gwiazdy

FKA Twigs i Sia przeciwko Shii LaBeoufowi. "Uderzył nią o samochód, wyzywał, oraz stosował przemoc seksualną"

Dzień Dobry TVN 

Gwiazdy

FKA Twigs i Sia przeciwko Shii LaBeoufowi. "Uderzył nią o samochód, wyzywał, oraz stosował przemoc seksualną"

Dzień Dobry TVN 

Brytyjska wokalistka FKA Twigs złożyła pozew sądowy przeciwko Shii LaBeoufowi, z którym przez ponad rok była w związku. Sia, która także miała do czynienia z aktorem poparła koleżankę po fachu. 

Shia LaBeouf oskarżony o stosowanie przemocy

Kilka dni temu na jaw wyszła wstrząsająca sprawa. Znana byrtyjska wokalistka FKA Twigs złożyła w sądzie pozew przeciwko Shii LaBeouf, znanemu między innymi z filmu "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" i serii Transformers. Aktor miał wielokrotnie stosować przemoc, o czym piosenkarka opowiedziała na łamach magazynu "New York Times".  Więcej o wydarzeniach w show-biznesowym przeglądzie opowiedziała Sandra Hajduk.

- Shia miał być osobą bardzo przemocową, która pewnego dnia pod wpływem alkoholu uderzyła wokalistkę, po czym wybierając się we wspólną podróż samochodem Shia odpiął pasy, powiedział, że jeżeli ona nie wyzna mu natychmiast miłości, to on spowoduje wypadek. Później było już tylko gorzej – uderzył nią o samochód, wyzywał, oraz stosował przemoc seksualną – tak twierdzi FKA Twigs. Łącznie z tym, że miał ją zarazić chorobą weneryczną, świadomie, o czym później miał wokalistce powiedzieć - tłumaczyła dziennikarka.

Do sprawy odniosła się także Sia, która również była w związku z LaBeoufem.

Ja również zostałam emocjonalnie zraniona przez Shię, patologicznego kłamcę, który wciągnął mnie w związek, twierdząc, że jest singlem. Uważam, że jest bardzo chory i współczuje mu oraz jego ofiarom

- oświadczyła Sia.

- Powiedziała, że jest (...) osobą przemocową i gratuluje koleżance po fachu, że miała odwagę o tym powiedzieć – opowiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.


Shia LaBeouf – oświadczenie

I chociaż, jak wspomina Sandra Hajduk, aktor był wielokrotnie zatrzymywany, to nikt nie posądzał go o tak złe czyny. Shia LaBeouf odniósł się do oskarżeń i pozwu swojej byłej partnerki.

- Nie mam wymówek dla swojego alkoholizmu i agresji, mogę to tylko racjonalizować (...) Mam za sobą historie krzywdzenia najbliższych mi osób. Wstydzę się ich i przepraszam wszystkich, których skrzywdziłem. Nic więcej nie mogę powiedzieć – wyznał. 

Zobacz też:

Limahl od 27 lat jest w szczęśliwym związku. Twórca hitu "Never Ending Story" podał przepis na miłość

Marcin Tyszka pokazał, jak wyglądał 20 lat temu. Magda Gessler: "Jaki ty piękny"

Agnieszka Chylińska w cieniu pandemii wydała książkę. "Pisałam o sobie, swoich sprawach"

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
81
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0