Sport i fitness

Poranny trening z Qczajem. Zobacz, jak ćwiczyć do przebojów lat 80.

Sport i fitness

Aktualizacja:

Jak dobrze rozpocząć dzień? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. My proponujemy poranne ćwiczenia w rytm przebojów sprzed kilku dekad. Zobaczcie, co przygotował Qczaj.

Zacznij dzień od ćwiczeń

Nie od dziś wiadomo, że aktywność fizyczna wpływa korzystnie na nasze samopoczucie i zdrowie. Podczas treningów w mózgu uwalniają się endorfiny, czyli hormony szczęścia. Warto zadbać o nie już od samego rana. Jak to zrobić? Można przykładowo włączyć ulubioną piosenkę i zrobić kilka przysiadów lub pajacyków. Głowa i mięśnie szybko nam podziękuję.

Qczaj trenuje z muzyką z lat 80.

Qczaj jak mało kto potrafi zarażać pozytywną energią. Instagramowy profil trenera śledzi już ponad pół miliona obserwatorów. Tam sportowiec wrzuca zabawne filmiki i propozycje treningów. Nierzadko zdarza mu się ćwiczyć z muzyką w tle. W studiu Dzień Dobry TVN Qczaj zaprezentował przykładowy trening w rytm starych przebojów.

Jak dowodzą naukowcy, muzyka z lat 80. ubiegłego wieku najlepiej poprawia humor. DJ Johnny Bravo zadbał zatem o odpowiednią oprawę. Podczas treningu Qczaj zaprezentował kilka ćwiczeń - jedno z nich nazwa się "dzień dobry". Nasi prowadzący również wskoczyli w dresy i dali z siebie wszystko. Choć nie kryli lekkiego zmęczenia, to z ich twarzy nie schodził uśmiech. Tak rozpoczęty dzień gwarantuje dobre nastawienie i pozytywną energię aż do wieczora.

Wszystkie ćwiczenia zobaczysz w materiale wideo.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości