trening z qczajem

  trening z qczajem

  Kilkoma radami podzielili się trener personalny Qczaj i dziennikarka Kamila Ryciak.

  Zachęcił widzów do krótkiego treningu.

  "Ta nagroda jest dla mnie znakiem".

  Jak dobrze rozpocząć dzień? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. My proponujemy poranne ćwiczenia w rytm przebojów sprzed kilku dekad. Zobaczcie, co przygotował Qczaj.

  Magdalena Piekarska jest szpadzistką, która pokonała nowotwór. Jaki trening przygotował dla Magdy Qczaj? Zobaczcie!

  W dzisiejszym odcinku Dzień Dobry TVN Qczaj ćwiczy ze swoją fanką Moniką Chałupką, która schudła 25 kg. Co pomaga utrzymać jej motywację do ćwiczeń? Jaki trening przygotował dla Moniki Qczaj?

  Polki mieszkające w Wielkiej Brytanii często potrzebują bodźca, żeby wyjść z domu i zrobić coś dla siebie. Tym razem bodźcem był Qczaj, który przyjechał do Londynu ukochoć Polonię i jednocześnie kopnąć je rzyć. Czy mu się udało? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  W Jasieńcu znajduje się świetlica wiejska, w której prowadzone są zajęcia fitnessu. Jej koordynatorką jest Pani Justyna. Kobieta postanowiła zaprosić do Jasieńca Qczaja, aby ten sprawdził, w jakiej formie są tamtejsi mieszkańcy.

  Jesienna, przygnębiająca pogoda sprawia, że nic nam się nie chce... Zamiast iść pobiegać wolimy spędzić czas przed telewizorem. Dla Qczaja nie ma złej pogody do ćwiczeń! Jego trening można wykonać nawet przed telewizorem :) Do dzieła!

  Juliusz dużo siedział przed komputerem i mało się ruszał. Przez niezdrowy tryb życia ważył 110 kg. W końcu postanowił wziąć się za siebie i dzięki odpowiedniej diecie oraz ćwiczeniom schudł 25 kg. Swoją postawą zaimponował Qczajowi i ten postanowił zaprosić go na swój trening dla widzów Dzień Dobry TVN. Wykonali razem kilka ćwiczeń z hantlami.

  W nowym sezonie Dzień Dobry TVN Qczaj ćwiczy razem ze swoimi fankami :) Dziś trener kica z Gabrysią. Przyłączycie się do ćwiczeń?

  Już jutro pierwszy mecz Polaków na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. Qczaj postanowił popracować nad formą Miss Mundialu - Marysi Horbulewicz. Jakie ćwiczenia przygotował dla miss? Zobaczcie sami!

  Nie ma znaczenia czy jesteś na Copacabana, czy na ogródku w Działdowie zabierz się do ćwiczeń razem z Qczajem i poczuj się wyjątkowo, jak "najpiękniejsza fitlarwa świta"! Pamiętaj, że wakacje za pasem, dlatego trzeba do nich przygotować ciało. Zobaczcie, jakie tym razem ćwiczenia przygotował dla Was Qczaj.

  Dziś będziemy spalać tkankę tłuszczową na brzuchu i budować mięśnie brzucha. Qczaj przygotował dziś dla was krótki, ale intensywny trening brzucha. Raz, dwa, trzy... zaczynamy! Pamiętajcie, by po treningu pić dużo wody - radzi Qczaj.

  Do lata został już tylko miesiąc, dlatego najwyższy czas, byś zadbała o kondycję. Możesz to zrobić, trenując z Qczajem. Ten człowiek wie, jak motywować do ćwiczeń. Zobacz, jak pokonać w sobie wewnętrznego lenia i spalić tkankę tłuszczową. Raz, dwa, trzy... zaczynamy!

  Jak wrócić do formy po porodzie? Qczaj przygotował dziś trening dla młodych mam. Dla chcącego nic trudnego, bo ćwiczyć można nawet w pokoiku dziecięcym, a więc drogie mamy do dzieła! :)

  Alternatywą dla tradycyjnych siłowni, zwłaszcza dla mam na urlopie macierzyńskim, są siłownie w plenerze. Mamy mogą się tam wybrać razem z wózkiem :) Zobaczcie, jaki trening przygotował dziś Qczaj!

  Sezon bikini tuż tuż, dlatego dziś Qczaj przygotował trening, dzięki któremu wyrzeźbisz talię osy. Dołączysz do ćwiczeń? :)

  Na warszawskiej plaży odbył się dziś biały trening z Qczajem. Tak Qczaj solidaryzuje się z kobietami i manifestuje swój sprzeciw wobec przemocy. Dlaczego kolor biały? Sprawdził to prezenter pogody Bartek Jędrzejak.

  Choć do Wielkanocy jeszcze tydzień, Qczaj już dziś zadbał o to, by zjedzone mazurki i żurki nie poszły w tłuszczyk, a umięśnioną "rzyć" ;) Przyłączysz się do ćwiczeń?

  Podczas szorowania podłogi można wzmocnić klatkę piersiową, mięśnie pośladków i nóg. Kilka ćwiczeń na szmacie i z mopem pokazał w Dzień Dobry TVN trener Qczaj. Wyczyścił nam podłogę w studiu tak, że aż lśni. Niestety przy okazji podpadł Marcinowi Prokopowi. Zobaczcie, czym się naraził naszemu prowadzącemu i jak to się skończyło :)

  Dziś Qczaj "jedzie z rzyciem" dla małego Karolka. Dwulatek cierpi na poważną wadę genetyczną kręgosłupa, dlatego to właśnie jemu Qczaj dedykuje swój trening. Qczaj przygotował dziś bardzo intensywny zestaw ćwiczeń spinających zadek. Twoje mieszkanie stanie się torem przeszkód! Gotowa? Do dzieła! ;)

  Obwisłe ramiona tzw. "motylki" lub "pelikany" to problem dużej części kobiet. Jakie ćwiczenia ujędrnią tę partię ciała? Jak często należy ćwiczyć? W studiu Dzień Dobry TVN Qczaj zademonstrował kilka ćwiczeń, które możesz wykonać w domu. Do dzieła!