wypadek

  wypadek

  Nad jeziorem Białym w Augustowie doszło do tragicznego wypadku podczas nauki pływania na nartach wodnych. Dziesięcioletnia dziewczynka zmarła w szpitalu. Prokuratura już zajęła się sprawą. Śledczy chcą ustalić, czy podczas zajęć doszło do zaniedbania.

  Wakacyjne poluzowanie obostrzeń dało muzykom szansę powrotu na sceny. Szczęśliwi, znów ruszyli w trasy koncertowe, by spotkać się z fanami i zagrać dla nich ulubione kawałki. W Koszalinie kultowymi przebojami słuchaczy zabawiała Izabela Trojanowska. Niestety podczas występu doszło do groźnie wyglądającego wypadku.

  Katarzyna Bigos, instruktorka fitness promująca zdrowy tryb życia, opublikowała na Instagramie poruszający post. Pod zdjęciem przedstawiającym jej poobijaną twarz, zwróciła się do swoich obserwatorów z prośbą, by nie bagatelizowali obowiązku noszenia kasku podczas jazdy rowerem. Opowiedziała też o wypadku, który miał miejsce podczas wycieczki, na którą wybrała się z partnerem.

  Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek, 16 lipca w godzinach wieczornych. Podróżujący z rówieśniczką 17-letni motocyklista wjechał jednośladem w siedzące na ławce nastolatki. W wyniku zdarzenia jedna z dziewcząt zmarła mimo podjętej reanimacji, druga trafiła w ciężkim stanie do szpitala.

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na Motławie w Gdańsku. Statek wycieczkowy zderzył się z pogłębiarką. Ze wstępnych informacji wynika, że w wyniku kolizji ucierpiało siedem osób. Wiadomo również, że członkowie jednej z załóg byli pod wpływem alkoholu.

  Wakacje - czas błogiego lenistwa, kąpieli w basenie i opalania na rajskiej plaży. Niestety często nie zdajemy sobie sprawy z zagrożeń, jakie mogą czekać na nas zarówno w kraju, jak i za granicą. Błahe potknięcie i drobny wypadek mogą wiązać się z ogromnymi stratami. Jak bezpiecznie podróżować z całą rodziną? Temat poruszyła nadkomisarz Małgorzata, która opisała pierwszy i zarazem felerny dzień swojego urlopu, a także podzieliła się wskazówkami i obserwacjami.

  Alimenty będą otrzymywać nie tylko dzieci rozwodników, ale również te, które straciły rodzica w wypadku. Świadczenie ma wypłacać sprawca tragedii. Taką nowelizację prawa zapowiada premier Mateusz Morawiecki. "Przystąpimy bardzo szybko do prac legislacyjnych" - mówi szef rządu.