W centrum Łodzi zawaliła się część kamienicy. Na miejsce przyjechało osiem zastępów straży pożarnej

Źródło: Uwaga! TVN
Tragiczny wypadek w fabryce mebli. 18-latek stracił nogi. Śledztwo "Uwagi!" TVN i "Dużego Formatu"
Tragiczny wypadek w fabryce mebli. 18-latek stracił nogi. Śledztwo "Uwagi!" TVN i "Dużego Formatu"
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak rozmawiać z dziećmi o umieraniu?
Jak rozmawiać z dziećmi o umieraniu?
W Łodzi doszło do niebezpiecznego zdarzenia. W samym centrum zwaliła się część kamienicy. - Pracujący na miejscu ze strażakami OSP pies nie potwierdził, żeby ktoś był w środku - poinformował kapitan Łukasz Górczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

W centrum Łodzi zawaliła się część kamienicy

W sobotę (24.02.2024r.) strażacy otrzymali zgłoszenie o zawaleniu stropów i ściany niezamieszkałej kamienicy. Do zdarzenia doszło przed godziną 5 przy ulicy Narutowicza 21. Na miejsce niemal od razu przyjechało osiem zastępów straży pożarnej. Na miejscu trwały poszukiwania.

- Pracujący na miejscu ze strażakami OSP pies nie potwierdził, żeby ktoś był w środku. Czekamy teraz na grupę poszukiwawczą z Jastrzębia, żeby drugi pies wszedł i potwierdził, że nie ma tam nikogo - przekazał kapitan  Łukasz Górczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

Łódź. Zawaliła się część kamienicy

Na miejscu wciąż trwa akcja poszukiwawcza, a budynek jest cały czas monitorowany. Z tego powodu została zamknięta ulica Narutowicza pomiędzy Sienkiewicza i Kilińskiego.

Zobacz więcej na tvn24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: Royalty-free/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości