wypadek

  wypadek

  TikTok to niezwykle popularna aplikacja, szczególnie wśród nastolatków. Miliony ludzi na całym świecie bawią się nagrywając krótkie filmiki zmiksowane z największymi muzycznymi hitami, z wykorzystaniem efektów czy naklejek. Okazuje się, że aplikacja może także uratować życie. Przekonał się o tym 12-latek, który miał poważny wypadek na quadzie.

  Tiger Woods, jeden z największych i najsłynniejszych golfistów w historii, miał poważny wpadek samochodowy. Auto, które prowadził, z dużą prędkością wypadło z drogi na granicy miejscowości Rolling Hills Estates i Rancho Palos Verdes koło Los Angeles. Sportowiec ma połamane obie nogi.

  Zabytkowy cmentarz w mieście Camogli koło Portofino na północy Włoch runął do morza. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 22 lutego. Obecne na miejscu zdarzenia służby podejrzewają, że przyczyną zawalenia mogło być podmycie terenu.

  Rita Malinkiewicz i Katarzyna Konwa to kolarki, w które uderzył samochód. W wyniku tragicznego wypadku obie odniosły wiele poważnych obrażeń. Aby dojść do sprawności, sportsmenki potrzebują kosztownej rehabilitacji. W pomoc zaangażowała się m.in. żona niedawno zmarłego mistrza kolarskiego Ryszarda Szurkowskiego. Co podarowała dziewczynom?

  Mija 17 lat od tragicznego wypadku na przejeździe kolejowym, w którym zginął Janusz Kulig. Rajdowy mistrz Polski i wicemistrz Europy opuścił rodzinę w wieku 35 lat. Dziś wraz z bliskimi dla niego ludźmi wspominamy, jakim był człowiekiem, kierowcą oraz tatą. Postać znanego kierowcy przybliżyli nam Paulina Kulig, córka Janusza oraz Leszek Kuzaj, kierowca rajdowy.

  Klinika Budzik to miejsce, które pomaga dzieciom w śpiączce wrócić do zdrowia. Jedną z jej podopiecznych jest Julia. Dziewczynka spędziła w klinice 15 miesięcy. Jak wyglądał jej powrót do zdrowia? Czy ma szansę odzyskać dawną sprawność? Jak wygląd sytuacja samej kliniki w czasie pandemii? O tym wszystkim w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Ewą Błaszczyk, aktorką i założycielką fundacji "Akogo?".

  Do dramatycznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek wieczorem podczas kuligu. W miejscowości Adamowo pod Elblągiem kierowca ciągnął za samochodem trzy worki foliowe, a na nich 6 osób, po dwie osoby na worku. Na zakręcie dwie nastolatki wypadły z drogi i uderzyły w drzewo. Stan jednej z nich jest oceniany jako ciężki.