wypadek

    wypadek

    Dagmara Kaźmierska ma za sobą wyjątkowo trudne przeżycie, które do dzisiaj przysparza jej wielu problemów ze zdrowiem. Dwa lata temu uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Po szeregu operacji, ciągle dochodzi do siebie. W szczerej rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl, "Królowa życia" opowiedziała o przebiegu leczenia. - Są momenty, że czuję się wybrakowana. Nie będę kozaczyć, że jest okej - mówiła.

    Autokar przewożący dzieci uległ groźnemu wypadkowi. Na miejscu pojawiły się karetki oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wstępne doniesienia mówią o kilku rannych osobach.

    Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze wydała list gończy za Dominikiem H. - mężczyzną podejrzanym o spowodowanie wypadku, w którym zginęło 3-letnie dziecko. Do tragedii doszło w niedzielę na drodze relacji Zgorzelec-Bogatynia na Dolnym Śląsku. - Złożyliśmy wniosek do sądu o wydanie Europejskiego Nakazu Aresztowania - powiedział prokurator Tomasz Czułowski.

    Powerbank to urządzenie, które znajduje się prawie w każdym domu. Przenośny akumulator jest niezwykle pożyteczny zwłaszcza, że mamy coraz więcej sprzętu wymagającego ładowania baterii. Okazuje się jednak, że powerbank może być także bardzo groźny. Po tym, jak wybuchł w ręku nastolatka, chłopcu amputowano dwa palce.